Erotická masáž pro ženy neboli joni masáž Praha

Erotická masáž pro ženy

eroticka-masaz-pro-zeny-prahaČím více jsou ženy emancipované, tím více touží po stejných privilegiích, jako mají muži. Není proto zvláštní, že se rozšířili i erotické masáže pro ženy. Erotické masáže dříve byli spíše určeny pouze pro muže, to je již dnes však minulost. Průběh erotické masáže pro ženy většinou začíná tak, že žena si vyhlédne maséra nebo masérský salón, a potom si pomocí emailu nebo telefonu domluví čas a místo masáže. Ta může být prováděna buď u ženy doma, nebo v nějakém profesionálním prostředí. Před masáží je vhodné vyvarovat se těžkým pokrmům. Dalším bodem přípravy je koupel, nebo sprcha, která navodí příjemný uvolňující začátek masáže pro ženy. Pro koupel je vhodné využít koupelové soli nebo různé vonné oleje. Dalším bodem masáže pro ženy je rozhovor s masérem nebo masérkou. Při něm se žena může zeptat na cokoliv, co jí ohledně masáže zajímá. Dále masér sám vysvětlí, co jí bude několik dalších desítek minut čekat. Dodržena by měla být i jistá pravidla. Těmi jsou vypnutí telefonu a zajištění klidného prostředí. Vhodné je zvolit příjemnou teplotu, která by měla být spíše vyšší než nižší. Další důležitou součástí erotické masáže pro ženy je vhodně zvolená hudba, která by měla být masírované i masérovi sympatická. Poté se již přistupuje k samotné erotické masáži pro ženy. Můžete si zvolit, zda chcete, aby Váš masér nebo masérka byli nazí, nebo aby na sobě měli masérské oblečení nebo jiný Vámi vybraný druh oblečení. Žena se položí na určené místo, a již se dále pak o nic nemusí starat. Pak se již nechá unášet uvolňujícími vzrušujícími pocity sexy masáže, kdy si budete užívat masérovi doteky po celém těle.

Masáž vagíny a masáž zadku

Tyto dvě erotické části masáže pro ženy patří k těm nejdůležitějším. Jsou to totiž ty části, které jsou velmi erotogenní a u ženy způsobují velké vzrušení. Pro masáž vagíny se využívá speciální typ masáže, kterému se říká hodinová masáž vagíny. Hodin se využívá k určení míst ve vagíně. Jde o to, představit si, že těsně za klitorisem je jakoby dvanáctka. Tímto místem se začíná, masérův prst se vloží asi jeden centimetr hluboko a pak se toto místo hladí, lechtá, prostě dráždí. Zhruba po minutě této erotické masáže pro ženy se prst přesune na jedničku a dělá to samé, co předtím na dvanáctce. Takto se při masáži vagíny postupuje znovu až ke dvanáctce. Další kolo se provádí stejným způsobem, jen je do vagíny strčen již celý prst. Dobrý tip pro tuto masáž je ten, že většina žen je nejcitlivějších jakoby mezi desítkou a trojkou, věnujte tomuto místo proto i další dráždění.

Dalším zajímavým typem erotické masáže pro ženy je masáž zadku, kterou ženy milují. Provádí se především zvenku, ale mnoho žen má rádo i vnitřní masáž zadku, když jim masér dovnitř vjede prstem. Dobré je při masáži zadku užít oleje, díky kterým to bude dobře klouzat. Vzhledem k anatomii zadku je velmi vhodné při této erotické masáži užívat hlavně různé druhy hlazení, s různou frekvencí pohybů a s různým tlakem. Masáž zadku se provádí, když žena leží na břichu a nohy by měla mít mírně od sebe. Masér může pomalu zajíždět i na hráz a také toto místo masírovat.

Intimní joni masáž

Speciální intimní masáží pro ženy je tantrická masáž. Ta používá pro masáž vagíny pojem joni masáž. Joni je výraz pro ženský pohlavní orgán, který se používá v tantře. Říká se mu také orgán rozkoše. Název joni vyjadřuje posvátnost, a také to, že tento orgán má představovat božskost. Na tantrickou joni masáž je potřeba se připravit trochu odlišně, než na klasickou erotickou masáž pro ženy. Na joni masáž je třeba trochu více času, zhruba tak 2 hodiny. Vhodné jsou také různé podpůrné věci, které podpoří magickost této události. Jedná se o nejrůznější svíčky, vonné oleje, tématické dekorace a také je vhodná orientální hudba. Při joni masáži se začíná dotykem jednou rukou na srdce, druhou na břicho nebo na jóni. Pak se začíná s masáží a hlazením, a především krku, zad, celého obličeje, prsou, břicha, vnitřku stehen a také masáž zadku. Při joni masáži je nutný také oční kontakt, a také to, aby oběma bylo po celou dobu masáže příjemně. Pak už je nutné se soustředit jen na jóni a její masáž. Využívají se k tomu různorodé techniky, které mají specifický název jako zahřívání vaječníků, pozdrav bodu G, kolem dokola perličky, sundat a nasadit čepičku, leštění perly a mnoho dalších. 

One thought on “Erotická masáž pro ženy neboli joni masáž Praha

  1. Orientální kultura a tantra mi jsou celkem blízké, ale intimní masáž? No nevím, jestli bych na to měla odvahu… I když to zní fakt lákavě :). Možná zkusím přemluvit aspoň přítele, aby se jí naučil :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *