Havajská masáž lomi lomi – příjemná exotická relaxační masáž pro muže

Hlavní principy havajské masáže lomi lomi

havajska-masaz-lomi-lomi-prahaJak jistě všichni víte, masáž patří k nejstarším a velmi účinným formám léčby a relaxace. Mezi relaxační vzrušující masáže patří i havajská masáž lomi lomi. Lomi lomi je místní havajský výraz, který znamená v našem jazyce něco jako masáž-masáž, nebo třít-třít. Masáž lomi lomi je velmi unikátní typ masáže, který využívá velmi temperamentní metody masírování. Pří této masáže se ani chvilku nebudete nudit, to je jasné. Pokud Vás zajímá masáž lomi lomi o něco více, je dobré dozvědět se o jejich kořenech. Havajská filosofie HUNA tvrdí, že vše touží po harmonii a lásce. To se projevuje i při vzrušující havajské masáži lomi lomi, která se dá chápat jako masáž milujících rukou. Není proto překvapením, že masáž lomi lomi může být velmi erotická. Stačí jen hledat tu správnou otevřenou masérku, která s tím má zkušenosti a uvede Vás do tajů erotické masáže lomi lomi a to především pomocí svých milujících rukou.

Technika havajské masáže lomi lomi

Havajská masáž lomi lomi stejně tak jako klasická erotická masáž využívá plynulé, měkké, příjemné doteky, které jsou dělány s různou hloubkou. K masírování se nevyužívají pouze konečky prstů a dlaně masérky, ale také celé předloktí, což je specialitou masáže lomi lomi. Některé zkušenější lomi lomi masérky využívají k masírování také své nohy, což je pro mnoho masírovaných příjemná a velmi netradiční změna. Hlavní pohyb využívaný pro masáž předloktím je velmi dlouhá klouzavý pohyb, který se dá připodobnit tanečnímu rytmu. Havajská masáž lomi lomi je v podstatě takový tanec, který se dá nejvíce přirovnat k havajskému tanci hula. Při masáži se proto střídají různé rytmy – chvíli jsou to dlouhé tahy podél celého těla, které následně vystřídají velmi rychlé pohyby. Toto střídání se u masáže lomi lomi popisuje jako vlnění havajského moře. Chvilku jsou tahy dlouhé, chvilku krátké, chvilku masérka užívá pomalé pohyby, hned zase rychlé pohyby. Masérka také využívá střídání jemných nebo naopak pevných doteků.

Havajská masáž lomi lomi – další zajímavá fakta

Zajímavou technikou, kterou havajská masáž lomi lomi využívá je masírování dvou různých částí těla najednou. V praxi je to tak, že jedna ruka masíruje například pravé rameno, a druhá ruka se věnuje levé hýždi. Tento speciální postup navodí u masírovaného stav naprostého uvolnění, protože se mozek nedokáže soustředit na dvě takto odlišné partie. Tímto zdánlivě jednoduchým způsobem masáž lomi lomi dovádí masírovaného k rovnováze a příjemné harmonii a souznění těl. Masáž lomi lomi může být prováděna i dvěma masérkami najednou, v tomto případě je masírování dvou odlišných částí těla ještě mnohem výraznější, a je to naprosto úžasný pocit. Důležité je však také říci, že i když je technika velmi důležitou součástí erotické lomi lomi masáže, ještě důležitější je dle havajské filosofie soustředění na milování těla. Prostě se masérka musí plně oddat klientovým potřebám a vše směřovat k jeho naprostému uspokojení. Každá masáž lomi lomi je proto originální a přímo klientovi na míru. To ocení především ti, kteří nechtějí, aby taková masáž probíhala strnule, přesně dle předem naučených pohybů, a tím byla neosobní.

Prostředí a pomůcky pro masáž lomi lomi

Prostředí pro masáž lomi lomi je podobné jako ve všech masérských salónech. Rozdíl je v tom, že u masáže lomi lomi masírovaný leží na hladkém povrchu, a jeho tělo je téměř celé odkryté, aby se masérka mohla dotýkat celého těla plynule. Teplota při masáži by měla být proto spíše vyšší, tím se také navodí spíše pocit, jako by člověk byl masírován přímo na Havaji. Používá se také speciální olej – kokosový, který havajské masáži lomi lomi dodá ten správný šmrnc, a také připomene exotičnost masáže. Při masáži může být puštěna také tradiční havajská hudba, která může maséra dobře vést do rytmů lomi lomi masáže. Na závěr bych Vám ráda objasnila slovo aloha, které je s celou havajskou kulturou i havajskou masáží úzce spjato. Neznamená pouze ahoj, ale mnoho dalšího – stejně jako masáž lomi lomi znamená aloha i sdílení životní energie, milující vášnivý dotek, dále něžnost nebo také toleranci a respekt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *