Intimní masáž Praha – erotická tantrická masáž

Intimní masáž Praha – masáž penisu i masáž varlat

intimni-masaz-prahaJak již název článku vypovídá, intimní masáž Praha se zaměřuje na masírování těch nejintimnějších částí těla. Nejedná se však pouze o masáž jednoho místa, ale o komplexní masáž, která má však většinou intimní zakončení. Všem je asi jasné, že kromě klasických míst, jako jsou krk, záda, břicho, ruce a nohy se u intimní masáže masírují i další části těla, dochází při ní tedy k masáži penisu a masáž varlat u mužů, dále masáži vagíny a masáži prsou u žen. Tato intimní masáž přináší masírovanému vzrušení, ale zároveň i uklidnění a uvolnění. Přináší zábavu, ale i něhu. Tato masáž dokáže obohatit jakékoliv sexuální radovánky a Váš sexuální život díky intimní masáži může dosáhnout zase nového oživení a vyžene tím stereotyp. Intimní masáž může zároveň být i skvělou předehrou, po ktéré může následovat úžasný sex. Využívá se totiž při ní technik, které vedou k maximalizaci sexuálního vzrušení. Zaměření intimní masáže se proto soustředí především na erotogenní body. Pro dobrou dosažitelnost těchto bodů je nuté, aby byl masírovaný člověk zcela nahý. Není výjimkou, že i masérka nebo masér jsou při intimní masáži také nazí, nebo na sobě mají pouze sexy erotické spodní prádlo.

Intimní masáž Praha – jsou erotické masážní pomůcky a oleje vhodné?

Pokud chce člověk intimní masáž Praha povýšit na zážitek vyšší kategorie, je velmi vhodné využívat nejrůznějších pomůcek. Odpověď na otázku zní tedy ANO, erotické masážní pomůcky i erotické masážní oleje jsou velmi vhodným pomocníkem při intimní masáži. Díky nim se totiž tato vzrušující masáž změní v opravdu mimořádný sexuální prožitek. Mezi erotické masážní pomůcky, které se při intimní masáži nejčastěji využívají, patří masážní podložky nebo stolky, které vlastní každý lepší erotický masážní salon. Dále se dobrá masáž neobejde bez masážních míčků, různých škrábadel, masážních rukavic nebo třeba masážních hlavic. Dá se i improvizovat, a jako pomůcku pro intimní masáž využít věc, která byla původně určena k jinému účelu – například peří, korálky a podobné věci. Další věcí, která intimní masáž Praha dokáže zpříjemnit, jsou masážní oleje. V každém dobrém erotickém masážním studiu jich máte mnoho na výběr. Masážní oleje se liší například vůní, složením, velikostí nebo původem. Často se využívají i aromaterapeutické oleje, díky nimž získá intimní masáž ještě další rozměr.

Techniky intimní masáže Praha

Stejně jako každá masáž, i intimní masáž má svoje postupy a techniky. Ty však nejsou od klasické masáže nebo od jiných erotických masáží zas tak odlišné. Pro sexuální naladění masírovaného se využívá například hlazení, tření, roztírání a lehké plácání. K těmto procesům je nutné u intimní masáže využívat masážních olejů. Ze začátku se intimní masáž věnuje oblastem páteře a krku, což je místo, kde mají lidé velmi mnoho nervových zakončení. Dále se masérka přesune na další části těla. Při intimní masáži je nutné, aby se nikam nespěchalo, a aby všechny dotyky a pohyby byly prováděny pomalu a jemně. Je vhodné využívat obou rukou a věnovat se tak co největší ploše těla. U intimní masáže se osvědčilo střídat masáž velmi erotogenních zón s jinými partiemi těla, povzbuzuje to vzrušení a masírovaného to dokáže velmi vydráždit.

Vyvrcholení u intimní masáže Praha

Vyvrcholení u intimní masáže Praha není podmínkou, někdy zůstane pouze u vzrušujících dotyků, a úplnému uspokojení masírovaného nedojde. Některé erotické masážní salony však nabízejí intimní masáž i s takvzaným happy endingem, což značí masírování až do úplného konce. Při tomto druhu intimní masáže Praha Vás čeká něco, co by se dalo nazvat jako maximální blaho. Každá část Vašeho těla se po tomto intimním zážitku bude cítit jako znovuzrozená, a Vaše nálada se zlepší o 100%. Tento orgasmus Vám společně s celým zážitkem z masáže přinese velmi blahodárné pocity plné rozkoše.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *