Jak uspojit ženu a dovést ji až k vyvrcholení

Nechte si poradit, jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu

Jak uspokojit ženu

Stejně jako všichni muži, i vy máte nepsaným pravidlem dáno, že máte uspokojovat ženy, se kterými sdílíte intimní chvíle. Není totiž nic horšího než sobeckost, a starání se pouze o své potřeby. Jistě chcete být tím mužem, který ví, jak uspokojit ženu a jak jí tím dovést k příjemnému vyvrcholení. Pokud chcete zjistit, jak co nejlépe uspokojit ženu ještě dnes, zúčastněte se našeho rychlokurzu jak na ženy. Přečtením tohoto článku se z Vás nestane profesionální gigolo, ale budete na velmi dobré cestě k uspokojení žen. Jistě víte, že orgasmus ženy je velmi odlišný od toho mužského a že i způsob, jakým ho lze dosáhnout se odlišuje. Vysoké procento mužů předpokládá, že k cesta k tomu jak uspokojit ženu je jednoduchá. Myslí si, že stačí dotýkat se intimních partií a tím že se žena dostane k vyvrcholení. Určitě Vás nepřekvapí, že se jedná o mylné představy a že je potřeba na ně co nejrychleji zapomenout. Uspokojení ženy a s tím spojený orgasmus jsou totiž mnohem složitějším procesem, než by se mohlo na první pohled zdát. I když je cesta k tomu, jak uspokojit ženy složitější, není nutné být pesimistický a vzdávat to ještě před bojem.

Úspěchem k uspokojení ženy je předehra

Na otázku jak uspokojit ženu stačí jednoslovná odpověď – předehrou. Předehra je část aktu, na kterou by se nikdy neměla zapomínat a která by se měla stát pravidelnou součástí cesty k dosažení orgasmu ženy. Předehra je prostě vaším klíčem k úspěchu. Při neodfláknuté předehře si můžete být téměř jisti, že Vaše sexuální partnerka dostane přesně to, co chce. Aby jste opravdu dosáhli Vašeho cíle, tedy jak uspokojit ženy, je dobré věnovat se předehře alespoň 10 – 30 minut. Pokud to odfláknete a po 5 minutách půjdete na věc, nebude to takové. Pro uspokojení ženy pomocí předehry se velmi hodí erotické masáže. Speciálními technikami a působením masážních olejů se Vám podaří nevídané. Ženy opravdu milují něžné dotyky na intimních partiích. Nebudete se tedy nadále muset ptát jak uspokojit ženy. Dalším důležitým bodem k tomu jak uspokojit ženu je trpělivost. Díky trpělivosti si můžete ušetřit nejednu nepříjemnou chvíli. Protože kdo je netrpělivý a snadno všechno vzdává, ten u uspokojení ženy nikdy nebude moc úspěšný. Když bude někdo chtít vědět, jak uspokojit ženu, poraďte mu ať je jednoduše trpělivý a citlivý. Po předehře cesta k uspokojení ženy nekončí. Následují další minuty, v kterých se budete své partnerce muset věnovat. Dobré je komunikovat, a ptát se, co jí uspokojuje. Díky tomu můžete zjistit zajímavé věci, které by Vás samotné nikdy nenapadli. Jak uspokojit ženu se může zdát složité, věřte však, že je to činnost, která Vás bude bavit. Je to také činnost, kterou je třeba dotáhnout do konce. Tady neplatí, že v nejlepším se má přestat. Tady platí, že v nejlepším se z toho má dostat co nejvíce.

Vědět, jak uspokojit ženu se vyplatí i Vám

Na potěšení, které své partnerce dopřejete, jen tak nezapomene. Můžete si také být jisti, že Vám to ráda oplatí. Když se naučíte jak uspokojit ženu, bude to mít kladný efekt nejen pro vaši partnerku, ale také pro Váš celkový vztah a hlavně i pro Vaše sexuální uspokojení. Protože když bude žena uspokojená, bude se velmi snažit, abyste byl uspokojen i Vy. A kdo ví, třeba to přinese nový vítr do vašeho sexuálního života. Když budete také vědět, jak uspokojit ženu, nebudete se muset bát, že Vás žena bude podvádět a hledat uspokojení někde jinde. Důvod je prostý – zatím bohužel není mnoho mužů, které by uspokojení ženě uměli dopřát, a Vy se tak stanete jedinečným. Když jí dáte nejlepší vyvrcholení jejího života, tak se nemusíte bát, že by chtěla někdy ještě něco jiného. Doufám, že jste tímto článkem zjistili to, co jste hledali. Že tedy již víte, jak uspokojit ženu. Vaše partnerka bude mnohem šťastnější, a je jisté že Vás vztah bude mít opravdu mnohem větší stabilitu. Nejlepší bude, když náš tip na uspokojení ženy vyzkoušíte ještě dnes večer a zajistíte tak své ženě vzrušující pocity co nejdříve.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *