Jak uspokojit muže a jak při tom oživit sex

Proč ženy zajímá, jak uspokojit muže?

jak-uspokojit-muzeJak uspokojit muže, to je otázka, kterou si klade mnoho žen, ať už velmi mladých, tak i starších. Důvody jistě napadnou každého. Buď se ženy ptají, jak uspokojit muže proto, protože jim to ve vztahu neklape a oni se mu chtějí nějak zavděčit a udržet si ho. Další skupinou žen, které pátrají po tom, jak uspokojit muže jsou velmi mladé ženy, které ještě nikdy žádného muže neměli, ještě nemají žádnou sexuální zkušenost a opravdu neví, jak na to. Pro ty ženy, které samotné nic nenapadá, a nemají se koho zeptat, nebo se již všech zeptaly vznikl tento článek, který si nese za úkol jeden cíl, poradit ženám, jak uspokojit muže. Zajímavá věc ohledně problému jak uspokojit muže se odehrála v Amsterodamu, kde si bývalé prostitutky otevřeli výcvikový kurz, ve kterém učili ženy právě tomu, jak uspokojit muže. Tato služba byla za poplatek, a ženy si v případě zájmu mohly kurz prodloužit a zaměřit se již jen na jednu oblast, ve které se pak mohly stát něčím jako profesionálkami. Další zajímavou věcí, která se odehrála ohledně toho, jak uspokojit muže, se stala v Rakousku. Zde šlo o to, že úřady nabádaly rakouské ženy, aby si více hleděly svých mužů, a aby se co nejvíce snažily o jejich uspokojení. Cílem bylo to, aby muži nehledali uspokojení u profesionálních prostitutek, za kterými se vydávali především do zahraničí.

Jak uspokojit muže pomocí erotické masáže

Jednou z možností, jak uspokojit muže, je erotická masáž. Při erotické masáži jde především o to, abyste muže hladila, masírovala a třela. Důležité je soustředit se na erotogenní body, protože stimulace těchto míst je opravdu dobrým způsobem jak uspokojit muže. Na začátku je však vhodné začít masáží třeba zad, a až postupně se vydávat na ty nejvíce citlivá místa. To bude zvyšovat mužovo napětí a vzrušení, takže kýženého výsledku dosáhnete velmi snadno. Použitím masážních olejů při erotické masáži také velmi podpoříte dosažení Vašeho cíle, a masáž se stane velmi vzrušujícím zážitkem, který bude mít skoro profesionální charakter. Nebudete si tedy muset už více klást otázku, jak uspokojit muže.

Erotická masáž jako předehra i nástroj jak uspokojit muže

Erotická masáž se dá totiž použít buď jako předehra, po které bude následovat samotný sex. Při tomto sexu je pravděpodobnost, že uspokojení muže nedosáhnete velmi malá, protože dlouhou stimulací pomocí masérských dotyků jeho intimních částí těla se u mužů probudí opravdová vášeň. Erotická masáž nemusí však sloužit pouze jako předehra, ale může být přímo nástrojem k tomu, jak uspokojit muže. Takováto masáž se často nazývá masáž s happyendingem, a po masáži všech možných částí těla následuje masáž toho nejvzrušivějšího – masáž penisu, masáž varlat a dalších částí těla blízko těchto oblastí. Když budete postupovat s ohledem na to, jak se to muži líbí a jaké dotyky ho vzrušují nejvíce, můžeme Vám zaručit, že je to jeden z nejlepších postupů jak uspokojit muže.

Další zaručené tipy, jak uspokojit muže

Mezi další tipy, jak uspokojit muže patří i to, aby žena sex a věci s tím spojené tolik neprožívala, protože díky tomu se může stát nervózní jak muž, tak sama žena a vytouženého cíle se potom bude těžko dosahovat. Být přirozená a uvolněná je základním bodem toho, jak uspokojit muže. Dále je důležité nestydět se. Pokud si budete myslet, že se svým tělem muže nedokážete uspokojit, většinou se tak i stane. Když budete zdravě odvázaná a nebudete schovávat každý kousek těla, hned se zase posunete dál ve Vaší cestě jak uspokojit muže. Pokud si sex sama neužíváte a nejste vzrušená, uspokojení se nedočkáte jak vy, tak ani muž. Naopak pokud si budete sex užívat, doteky Vašeho muže Vás budou vzrušovat a dáte mu to najevo, stane se i toto součástí Vaší cesty jak uspokojit muže. Každá žena by si také měla uvědomit, že každý muž je individuum a zjistit to, jak uspokojit muže zjistí především praxí a tím, že se nebude bát o sexu mluvit. Podstatné je také zjistit, jak si sám muž představuje své uspokojení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *