Japonská masáž pomocí tenga egg

Co Vás napadne při pojmu japonská masáž jako první?

Japonská tenga egg masáž

Japonská tenga egg masáž

Většina lidí si pod pojmem japonská masáž představí Shiatsu. Tato představa je správná, Shiatsu totiž je japonská masáž, která se vyznačuje specifickým stylem. Při něm se používají k masírování především prsty, jimi se na pokožku tlačí. Japonská masáž Shiatsu se velmi soustředí na masírování nohou, asijští léčitelé věnují nohám velkou pozornost, protože je tam podle nich uloženo mnoho energetických bodů. I když je japonská masáž Shiatsu velmi příjemným zážitkem, v našem článku se však budeme zabývat speciálním druhem japonské masáže, kterým je japonská tenga masáž. Tato japonská masáž se provádí pomocí speciálního nástroje, jemuž se říká tenga egg. Tuto masáž nabízí v dnešní době pouze malé množství erotických masážních salónů, avšak požitek z této masáže stojí za to. Pojďte tedy s námi zjistit o této skvělé erotické masáži více informací.

Co to vlastně tenga egg je?

Až se dozvíte, co je to tenga egg, jistě uznáte že je to výborný nápad. Jistě jste již někdy slyšeli, že i malá věc může mít velký účinek. Přesně tak tomu je při užívání tenga egg při japonské masáži. Tenga egg je japonská pomůcka, kterou muži používají k masturbaci. Na trhu se dá naleznout několik druhů, které se odlišují vnitřním stavbou. Pro japonskou masáž jsou vhodné všechny druhy tenga egg. Rozdílné prostředí uvnitř „vajíčka“ tenga egg nabízí rozdílné pocity při masáži. Až poprvé tenga egg uvidíte, jistě Vám bude hned jasné, proč se jmenuje egg, tedy vajíčko. Jeho tvar i velikost tomu totiž přesně odpovídá. Jen je to vajíčko bez skořápky. Může se Vám zdát divné, jak s něčím tak malým lze provádět japonskou masáž. Nenechte se zmást prvním pohledem, tenga egg je velmi flexibilní, a dá se použít i na výbavu větších rozměrů. Tenga egg je vyrobeno z měkkého materiálu, takže masáž je opravdu příjemným zážitkem. Při použití tenga egg se doporučuje použití lubrikantu, protože pak nebude hrozit riziko nepříjemného tření. Pokud je o vajíčko správně pečováno, je možné ho použít i několikrát. To však při japonské masáži v erotickém salonu nepřipadá v úvahu, protože se musí dbát na hygienu.

Japonská tenga egg masáž

Teď se již dostáváme k samotné japonské tenga egg masáži. I tato masáž má mnoho podobných znaků jako všechny erotické masáže. Je prováděna krásnými a sexy masérkami, které mohou být i japonského původu. I zde je vhodné, aby prostředí pro masáž bylo co nejvíce intimní, aby si to masírovaný co nejvíce užil. Japonská masáž dbá na naprosté uvolnění, nemusíte se při ní tedy bát jakýchkoliv rušivých vlivů. Před samotným použitím tenga egg se masérka bude dotýkat celého Vašeho těla, aby tak docílila uvolnění a připravení organismu na nával příjemných pocitů. Není neobvyklé, že již při této část japonské masáže budete cítit vzrušení a touhu po uspokojení. To nejlepší Vás však stále čeká.

Závěr japonské tenga egg masáže

To nejlepší, na co se při japonské tenga egg masáži nejvíce těšíte, Vás čeká až na samotném závěru masáže. V této fázi již konečně dochází k použití tenga egg. Masérka vezme Vámi zvolené vajíčko, které jste si vybral ještě před samotnou masáží, naplní ho lubrikantem a otvorem ho nasadí na Vaše intimní partie. V této fázi japonské masáže se můžete sami přesvědčit, že tenga egg je opravdu velmi pružné. Následují pohyby jako při klasickém dokončení erotické masáže pomocí rukou, avšak nyní jsou Vaše intimní partie drážděny pomocí drážek uvnitř vajíčka. Tento způsob masáže zajišťuje mnohem příjemnější pocity a větší dráždění, než jakého se dá dosáhnout pomocí rukou. Skvělé je, že díky odlišné vnitřní stavbě tenga eggs si můžete vychutnat několik různých japonských masáží a stále tak objevovat něco nového. Jedno je jisté – maximálního potěšení dosáhnete při každé takové japonské masáži.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *