Masáž bodu G – ženy jí milují

Ženský bod G – o co se jedná a proč ho masírovat

masaz-bodu-gKaždého jistě už někdy napadlo, kde se vzalo pojmenování bod G. Pro někoho to může být překvapivé, ale není to pojmenováno podle něčeho vzrušujícího, ale podle objevitele tohoto tajemného místečka, na kterém se provádí masáž bodu G. Tím byl Ernest Gräfenberg, který pracoval jako gynekolog v Německu. Ten se zabýval studií, která zkoumala ženskou vzrušivost a od svých pacientek získával informace o tom, kde jsou nejvíce vzrušivé. Tato oblast pak dostala pojmenování bod G, a od té doby se masáž bodu G stala neodmyslitelnou součástí erotické masáže pro ženy. Mnoho lidí vůbec nevěří, že takový bod existuje, a mnoho lidí zase tvrdí, že je to nejvzrušivější místo na ženském těle. Otázkou však zůstává, co je pravda? Většina odborníků se spíše shoduje, že bod G existuje, a že drážděním bodu G a masáží bodu G se dá žena dovést do extáze. Důležité pro jeho masáž a stimulaci je znát ženskou anatomii, bod G by se měl nacházet v první třetině vagíny, a to na její přední straně, a to přesně v místě, kde se na přední straně nachází klitoris a vyústění močové trubice. Důležité je také poznamenat, že bod G není bod v pravém slova smyslu, jedná se spíše o oblast, kde je v ženském těle mnoho nervových zakončení. Je proto jasné, že když muž ženě udělá vzrušující masáž bodu G, tak se jistě zlobit nebude.

Jak na bod G aneb masáž bodu G

Mnoho mužů ale bohužel neví, jak na bod G a jak ho správně dráždit a masírovat. Důležité je vědět, že žena je celek, a pokud muž začne hned u masáže bodu G, nemuselo by to dopadnout dobře. Doporučuje se proto začít erotickou masáží pro ženy, při které se muž bude věnovat všem částem těla, nejenom masáži bodu G. O této masáži se můžete více dočíst v jiném článku. Po tom, co se žena již uvolní, může se přistoupit k samotné masáži bogu G a jeho dráždění. Aby nedošlo k nepříjemným pocitům, doporučuje se využít lubrikačního gelu, a to nejlépe silikonového, který patří mezi to nejlepší. Pak je již načase věnovat se masáži vagíny, jejímu hlazení, líbání, plácání a podobně. Tady záleží na individuálních potřebách, každý pozná co se ženě líbí více a co méně. Dalším krokem by měla být již samotná masáž bodu G. Zde je důležité objevit, kde se vlastně bod G nachází, u všech žen to sice není stejné, ale měl by se nacházet ve vnitřní straně vagíny směrem k bříšku. Nejlepší postup, jak zjistíte, že jste správně, je vsunout pár prstů dovnitř, a hledat, dokud si nevšimnete výraznější změny u ženina prožívání. Masáž bodu G je velmi vhodné doplňovat masáží klitorisu, toto spojení je opravdovou zárukou slasti, díky které bude žena velmi vzrušena.

Technika masáže ženského bodu G

Stejně tak, jak je každá žena jiná, tak i techniky k provádění masáže bodu G jsou různé. Je nutné soustředit se na individuální potřeby ženy. Jistě nešlápnete vedle, pokud budete používat pohyby prstů. Pro masáž bodu G je vhodné používat jemné tření, dále krouživé pohyby, chybou nebude ani používání tlaku na bod G jak zvenku, tak zevnitř. Mnoho žen považuje u masáže bodu G za vzrušující poklepávání, svírání a samozřejmě hlazení. Druhá ruka by měla při masáži bodu G stimulovat také vnější část vagíny, hladit jí a dráždit především klitoris. Pokud budete vidět, že tato technika masáže bodu G ženě již nepřináší tolik uspokojení jako ze začátku, je vhodné to vystřídat s jinými technikami, jako například vysouvání a zasouvání prstů, podobně jako je tomu u soulože. Hlavní je stále sledovat ženu, zda se jí to líbí, zda jí to vzrušuje, protože to je cílem masáže bodu G – aby se to ženě líbilo a přinášelo jí to libé pocity. Pokud máte možnost, můžete pro masáž ženského bodu G využít také různé erotické pomůcky, které často mají uzpůsoben tvar přímo ke stimulaci a masáži bodu G.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *