Masáž bradavek aneb udělejte svou partnerku šťastnou

Úvod do masáže bradavek

Masáž bradavek

Masáž bradavek

V dnešním článků Vám přinášíme tipy na masáž bradavek. Existuje velmi mnoho způsobů, kterými bradavky mohou být masírovány. Pokud si některý správně osvojíte, stane se z Vás král ložnic a masáž bradavek bude Vaší silnou a tajnou zbraní. Takže si tedy pojďme říci, jak si s bradavkami správně máte hrát. Samozřejmě Vám nedáme stoprocentní návod, protože každá žena je jiná, ale poradíme Vám základy, které pak můžete dle typu Vaší partnerky obměňovat. Dobře Vám také při masáži bradavek poslouží pozorování ženy, z toho jistě dobře poznáte, co se jí líbí a co jí naopak nechává chladnou. Na začátek je dobré abyste si ujasnili, s čím pracujete. Bradavky si pořádně prohlédněte, zvláště jejich tvar. Měli byste také vědět, že masáž bradavek je nutné provádět extrémně jemně, protože je to část těla, na níž jsou ženy většinou velmi citlivé. Nepojte se tedy její bradavky nejlépe pořádně prozkoumat, jemně je hlaďte a zjistěte si tak jejich tvar i velikost také hmatem. Pečlivě si také prohlédněte celá prsa. Nikdy masáž bradavek nezkazíte tím, že se ženy zeptáte, co se jí líbí. Může se to pro Vás stát opravdu dobrým vodítkem. Když si nebudete i tak jistí, požádejte jí, ať si bradavky chvilku masíruje sama. Pečlivě jí pozorujte, a snažte si zapamatovat s jakým tlakem a jakou rychlostí si masáž bradavek dělala. Můžete si také zapamatovat její nejcitlivější místo.

Jak udělat masáž bradavek jedinečnou?

Velmi dobrým tahem je při masáži bradavek oddalování toho nejlepšího. Tím, že partnerku necháte dlouho čekat, než se jí dotknete na tom správném místě, jí velmi sexuálně nabudí a bude opravdu maximálně vzrušená. Masírujte proto jako první okolní části bradavek. Různě se k nim přibližujte, ale pak se zase rychle vraťte od bradavek dál. Hlavně dbejte na to, abyste se bradavek vůbec nedotkli. Zabraňte také tomu, aby se svých bradavek dotýkala partnerka sama. K tomu můžou posloužit například pouta, nebo šátek, kterými jí svážete ruce. Když takto masáž bradavek vydržíte dělat dostatečně dlouho, věřte, že Vás bude prosit o to, abyste se dotýkal i těch nejcitlivějších částí. Vzrušení ještě můžete zvýšit tím, že navlhčíte oblasti kolem bradavek, například jemným olíznutím, a pak na ně budete foukat. Hlavním nástroj pro masáž bradavek jsou však Vaše ruce. Berte to tak, že Vaše prsty jsou štětce a její prsa jsou Váš papír. Věnujte se celé ploše jejích prsou, přejíždějte po nich a jemně je hlaďte. Využijte tvaru prsou a bradavek a kružte kolem dokola a následujte tak jejich přirozené tvary. Masáž bradavek musí být založena na tom, že pozorujete její reakce na Vaše doteky. Podle toho jak reaguje jí laskejte. Když uvidíte, že si něco opravdu užívá, tak toho využijte. Masáž je totiž hlavně o tom vnímat reakce toho druhého, a jít naproti jeho potřebám. Jistě poznáte, že masáž bradavek má ten správný efekt tím, že Vaše partnerka bude celá rozpálená.

Na co při masáži bradavek nezapomenout

Nezapomínejte na to, k čemu byly bradavky vytvořeny. Jejich úkolem je být sány. Proto se nebojte k masáži bradavek využít i Váš jazyk a Vaše ústa. Nechte tedy Vaše rty ať pracují za Vás. Pro masáž bradavek se hodí omotávat Váš jazyk kolem dokola, jemně je sát, nebo je i klasicky lízat. I zde platí, že je důležité pozorovat reakce partnerky a podle toho jednat. Na konci masáže bradavek spojte všechno dohromady. Rukama jí masírujte prsa, a jazykem olizujte bradavky. Můžete si vytvořit své vlastní techniky, čímž se stanete jedinečným. Pamatujte na to, že skvělým způsobem laskání bradavek je škádlit je až do doby, dokud to Vaše partnerka nebude schopná vydržet. Věřte že to bude to, co masáž bradavek od Vás udělá jedinečnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *