Masáž klitorisu aneb dopřejte ženám vzrušení

Co je to klitoris (clitoris)?

Masáž klitorisu

Masáž klitorisu

Klitoris, kterému se česky říká také poštěváček, je část ženských pohlavních orgánů. Je to část ženského těla, o které se říká, že je nejvíce citlivá. Je to malý knoflíkovitý útvar, který vystupuje nad poševním vchodem. Hlavním úkolem klitorisu je navození erotického vzrušení a poté dosažení orgasmu. K tomu je velmi nápomocná masáž klitorisu, bez které mnoho žen ani vůbec není schopno dosáhnout orgasmu. Mnoho žen Vám potvrdí, že nezná nic lepšího, než je hlazení a masáž klitorisu.

5 tipů jak na masáž klitorisu

 • Pomalé postupování

Masáž klitorisu je vhodné začít pomalu, a ne jít hned na věc. Všechno má totiž svůj čas. Začátek masáže by proto měl probíhat i na jiných částech těla. Věnujte se krku, uším, bradavkám a stehnům. Poté začněte jemně s masáží klitorisu. Nejdříve se ho letmo dotýkejte. V této chvíli byste už měli vidět, že dívka je zcela oddána Vašim rukám.

 • Využívejte dlaň

Ačkoliv si většina mužů myslí opak, pro masáž klitorisu je velmi vhodné využívat celé dlaně. Nevíte jak na to? Nevadí, rádi Vám poradíme. Nejprve položte celou ruku na její vagínu, a mějte prsty směrem nahoru. Jemně na ni tlačte, a prsty pokračujte v dráždění klitorisu. Uvidíte, že se jí masáž bude líbit a bude bláznit rozkoší.

 • Stejně jako s penisem

Možná nevíte to, že klitoris je utvořen ze stejné tkáně jako penis. Funguje na něm proto to samé, co na penisu. Masáž klitorisu tedy provádějte tak, že ho vezmete mezi prsty a poté dělejte stejné pohyby, jako byste dělal s penisem. Nejdříve je dělejte pomalu, a pak postupně přidávejte na intenzitě. Uvidíte, že se to ženě bude velmi líbit. Některá je již při tomto schopna dosáhnout orgasmu.

 • Laskejte klitoris celý

I když z klitorisu vidíte pouze malý výběžek, jeho velikost pokračuje dále dovnitř. Zkuste jemně tlačit na jeho kořen, tím by mělo dojít i ke stimulaci vnitřní části. Uvidíte, jestli se to ženě bude líbit a pokud ano, tak v tom při masáži klitorisu můžete pokračovat.

 • Nezapomínejte na masáž klitorisu ani při milování

Je Vám jistě zřejmé, že masáž klitorisu je nezbytná součást předehry. Nezapomínejte na něj však ani při samotném aktu. Jistě to Vaší sexuální partnerku potěší, a bude Vás to oba dva velmi bavit.

Techniky masáže klitorisu

Kromě výše uvedených tipů existují ještě další techniky, které se využívají při masáži klitorisu. Jednou z nich je takzvané válení. Při něm se uchopí klitoris mezi palec a ukazováček, a pak se s ním pomalu a hlavně jemně válí. Postupně se může přidávat na rychlosti a tlaku, čímž se zvyšuje vzrušení. Dále se často využívá kroužení. Při něm masér přiloží dva prsty přes vrchol klitorisu, a pak jimi pohybuje v kruhových pohybech. Při tomto druhu masírování je vhodné použít masážní olejíčky nebo lubrikační gely. Některé ženy mají rády i techniku poklepávání. Tato technika je některým ženám příjemná tak, že je schopna je dovést k orgasmu. Naopak některým to příjemné vůbec není, takže sledujte její reakce.

Pomůcky pro masáž klitorisu

Pro masáž klitorisu je velmi vhodné využívat erotických pomůcek. Dnes jsou na trhu rozličné pomůcky nejrůznějších tvarů i barev, s různými funkcemi. Skoro u všech se však využívá vibrací, které dokáží klitoris namasírovat jako nic jiného. Nabídka pomůcek je opravdu široká, takže na své si přijdou i ženy, které mají rády stylové a designové věci. Mnoho masážních strojků by se v klidu mohlo použít i jako designový doplněk. Stačí pouze hledat. U pomůcek je také dobré, že masáž klitorisu s ní zvládne i žena sama. Sice to není takový zážitek, jako když jí pomocí strojku masíruje někdo jiný, ale občas prostě není jiné možnosti. Ať už s pomůckou nebo bez, masáž klitorisu patří k tomu nejlepšímu, co můžete ženě dopřát.

One thought on “Masáž klitorisu aneb dopřejte ženám vzrušení

 1. Ahojte,
  prosím o radu:
  Strašně rád obdarovávám a tak i při sexování potřebuji nejprve dávat a teprve na konci, po obdarování si dovolit sám sobě se udělat.
  Takže nejdřív potřebuji, udělat partnerku.
  Nejradši bych byl, kdyby manželka měla několik orgasmů a pak teprve já ten svůj.
  Když ale chci udělat manželku na klitorisu, neudělá se. Naopak ji masáž klitorisu ruší…
  Zkoušel jsem lehce prstem, jindy mezi prsty, jindy jazykem, všelijak…
  Ale vždy mě odtáhne a chce penis dovnitř… Jen tím se udělá.
  Můžete mi někdo poradit a napsat rady do mailu???
  Samozřejmě raději holky a ženy, ty vědí, co jim dělá dobře…
  Sem ne, těžko si příště vzpomenu sem jít, dnes tu jsem náhodou.
  Prosím mailem na:
  kandaulismus@centrum.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *