Masáž penisu a varlat Praha

Masáž penisu – vrcholné sexuální potěšení pro všechny muže

masaz-penisu-masaz-varlatPokud chcete zjistit něco nového ohledně ruční práce s mužským penisem, zjistit nové fígle a triky, a naučit se způsob, jak masáž penisu přivést k dokonalosti, pozorně čtěte dále. Jistě jste zjistili, že pouhé rytmické pohyby nahoru a dolů nemusí být vždy pro muže tak moc vzrušující. Stejně jako orální sex, i masáž penisu se dá provádět mnoha způsoby a určité pohyby dokáží muže dovést na vrchol blaha. Začátek masáže penisu by měl probíhat tak, že žena se pohybuje od mužovi hlavy stále níže, přitom by měla penis masírovat a třít pomocí svého těla – pomocí břicha a prsou. Až se žena dostane až dolu, přichází na řadu již ruční práce.

Průběh masáže penisu

Pro lepší kluzkost a zabránění zranění muže se doporučuje použít lubrikační gel. Pro masáž penisu se můžou použít různé druhy gelu – například klasický na vodní bázi, nebo s chladivým účinkem, nebo s hřejivým účinkem. Velmi příjemný je silikonový lubrikační gel, který má velmi příjemné složení, nezasychá tak rychle jako gel na vodní bázi, proto masáž penisu může trvat déle bez zbytečného doplňování dalšího množství gelu. Na začátek je vhodné gel nechat chvilku zahřát v ruce, čímž předejdete nepříjemnému studění. Prvním místem, kam by doteky měly směřovat, jsou vnitřní části stehen a podbřišek. Ze začátku by masérka měla o penis jen lehce jakoby náhodou zavadit. Poté je již vhodné po penisu jemně projíždět, hladit ho. Mnoho mužů také vzrušuje vidina svého penisu mezi ňadry ženy, masérka by proto měla uchopit svá prsa a penis jimi jemně masírovat. Při masáži penisu je nezbytné vnímat reakce masírovaného, a dle toho vše přizpůsobovat. Experimentování je při masáži penisu na místě. Masérka by měla střídat stisk a tlak, rychlost masáže, je vhodné také měnit směry dráždění. Dle reakcí muže je pak dobré vysledovat, co se mu líbí více a co méně. Nejcitlivější část penisu je je oblast žaludu, té by proto masérka měla věnovat mnoho pozornosti. Vhodné je při masáži této části penisu využívat krouživé pohyby nahoru a dolu.

Po masáži penisu následuje masáž varlat

Masáž penisu je vhodné doplnit masáží varlat, která jsou také velmi citlivá a vnímavá na vzrušení. Masáž varlat by měla probíhat tak, že je masérka vezme do ruky a pak je jemně převaluje mezi všemi prsty. Varlata je možno také škrábat, přejíždět po nich nehty na rukách. Nehty by v tomto případě měly být zapilovány a škrábání by mělo probíhat opravdu jemně. Masérka může k masáži varlat použít také plošky nehtů, které svou tvrdostí a kluzkostí způsobí muži při masáži neobvyklé a příjemné pocity. Masáž varlat a penisu může být také doplněna masáží hráze, což je místo, pod nímž se ukrývá mužova prostata. Hráz by měla být masírována tlakem a krouživými pohyby, to muže dokáže dovést k extázi. Pokud se na to masérka i masírovaný cítí, může se masírovat i anální otvor a prostor kolem něj.

Masážní techniky masáže penisu

Je mnoho různých masážních technik, tak si některé představíme. Při jedné se penis uchopí svrchu, takže žalud má přesně uprostřed rozevřené dlaně. Prsty potom svírají jeho boky a při pohybu nahoru dolů penis masírují. Další metoda se nazývá ping pong, a při ní si penis masérka přihrává z jedné ruky do druhé, jako by byl penis míček. Mačkání je také skvělou věcí, masérka při něm penis uchopí pomocí prstů jedné ruky a střídavě ho mačká a povoluje, při tom je dobré posouvat ruku nahoru nebo dolu a různě otáčet zápěstím. Další druhy masáže penisu může masérka nechat na své fantazii, které se rozhodně meze nekladou. Spontánnost při masáži penisu bývá mužem velmi oceňována, především proto, že reaguje přímo na určitého konkrétního muže a jeho potřeby. Pokud by Vás napadli nějaké zajímavé další metody masáže, budeme rádi, když se s námi o ně podělíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *