Masáž pro dva Praha: sexuální masáž i romantika

Erotická masáž pro dva Praha: osvěžení nudného sexuálního života

masaz-pro-dva-prahaPřipadá Vám již Váš sexuální život se svým partnerem poněkud nudný? Hledáte zpestření, něco nového, ale nechcete podvádět? Mohla by Vás zajímat erotická masáž pro dva, při které okusíte taje erotické masáže společně se svým partnerem. Tento zážitek Vám přinese nové vzrušení a podněty, což zajistě obohatí Váš sexuální život. Tato speciální erotická masáž pro dva je velmi vhodná i jako dárek, například pro novomanžele, nebo jako překvapení pro Vašeho partnera nebo partnerku. Masáž pro dva, jak název vypovídá, je způsob masáže, kdy je masírován pár. Jako každá masáž, i tato masáž pro dva má relaxační a regenerační účinky. Dochází při ní k odplavení stresu a napětí a uvolnění celého těla. Při masáži pro dva tento zážitek s někým i sdílíte, což má pozitivní vliv na rozvoj vzájemného vztahu a intimity. Sexuální energie, která se při masáži rozproudí a uvolní, má za následek rozvoj jednotlivé osobnosti, ale i intimního souznění celého páru.

Průběh masáže pro dva

Erotická masáž pro dva Praha není až tak moc odlišná od klasické erotické masáže jednotlivce. Na začátku se seznámíte s masérkou nebo masérem, ten se Vám představí, ukáže studio a sdělí úvodní informace o tom, na co se při masáži pro dva můžete těšit. Zde je vhodné místo pro Vaše dotazy, a nemusíte se bát zeptat i na něco osobnějšího a intimnějšího, masér nebo masérka Vám rádi vše zodpoví a upřesní a nemusíte se vůbec stydět nebo cítit trapně, všichni maséři by měli být profesionální a zkušení odborníci. Po probrání všeho zajímavého a zodpovězení všech Vašich dotazů většinou následuje sprcha. Při té se ještě více naladíte na intimní zážitek a povzbudíte své tělo. Sprchy se s Vámi může zúčastnit i masér nebo masérka, pokud si to budete přát. Po sprše již následuje samotná erotická masáž pro dva. Ta se provádí většinou na speciálním masérském lůžku, a postupuje se jako při běžné erotické masáži. Jediný rozdíl je v tom, že chvíli jste masírován Vy, chvíli Váš partner. Pokud nechcete zůstat ani minutu bez doteků, je možné si objednat dva maséry nebo masérky najednou. Ti se pak budou při masáži pro dva střídat mezi Vámi a Vaší partnerkou, nebudete proto ani chvilku zanedbávání. Navíc si vyzkoušíte i dva různé styly a přístupy masírování. Masáž pro dva začíná na zadní části těla a poté se postupně postupuje dále, důležitým místem pro masáž jsou intimní partie, kterým se maséři věnují se zvláštní pečlivostí. Tato intimní masáž bývá vrcholem celé masáže, při které dochází k těm nejpříjemnějším pocitům, maximální relaxaci a příjemného erotického vzrušení. Zvláštní klad je ten, že vy i Váš partner pociťujete zároveň velmi příjemné pocity, ale ani jeden se na tom přímo neparticipujete, jen ležíte a užíváte si ty slastné pocity, kterými Vás masér obdařuje. Díky tomuto souznění se masáž pro dva stává stále populárnější, a to i mezi dlouholetými manželskými páry. Po masáži již přichází místo pro Vaši relaxaci a postupné navrácení do reality. K tomu mají masérské salóny často určeny speciální místnosti. Po masáži pro dva si tak můžete užít například whirpool, saunu, párovou komoru nebo třeba masážní sprchu. Záleží jen a jen na vybavení salónu a na tom, jaký servis salón chce svým klientům poskytovat. V některých masérských salónech je nabízeno po masáži pro dva například i lehké, romantické občerstvení, jako jsou jahody a láhev sektu.

Tantrická masáž pro dva Praha a thajská masáž pro dva Praha

Masáž pro dva nemusí mít pouze klasickou podobu erotické masáže, ale může být i obohacena o prvky dalších masáží. Nejčastěji je masáž pro dva doplňována tantrickou masáží a thajskou masáží. Prvky těchto exotických masáží udělají z erotické masáže pro dva ještě zážitek, který je o level výše. Při takovéto masáži dojde ke kombinaci mnoha různých prvků, které tvoří výborný celek. Při těchto masážích dochází k naprosté relaxaci těla i duše, a požitek se stává maximální. Věříme, že erotická masáž pro dva bude zážitkem, na který budete rádi vzpomínat a nebo který budete rádi opakovat. Pokud se s námi budete chtít podělit o své zkušenosti a zážitky s erotickou masáží pro dva, budeme rádi když nám zanecháte vzkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *