Masáž prostaty Praha – hluboký sexuální prožitek

Co muži a činnost zvaná masáž prostaty?

masaz-prostaty-prahaNení jednoduché říci, že všichni muži masáž prostaty milují. Často u mužů z masáže prostaty přetrvávají obavy a proto se této činnosti vyhýbají. Častým důvodem, proč muži masáž prostaty nechtějí vyzkoušet je to, že si myslí, že to bude moc homosexuální, což není pravda. Masáž prostaty přináší příjemné pocity i naprosto heterosexuálním mužům. Dalším důvodem, proč k této praktice nedochází tak často je také obava, že jejich partnerka bude „znečištěna“ a že se jí tato masáž prostaty bude hnusit. (O tom, jak se tomuto riziku vyvarovat se dozvíte více v jiném odstavci.) Proto tuto činnost často uvedou v zapomnění, aniž by ji někdy vyzkoušeli a zjistili kouzlo, které jim masáž prostaty může přinést.

Příprava na masáž prostaty je důležitým krokem

Každá erotické činnost vyžaduje určitou přípravu. Masáž prostaty proto není výjimkou. Nejprve je nutné dohodnout se s partnerkou, zda by byla ochotna masáž prostaty provést. Pokud partnerku nemáte, nebo jí nechcete přemlouvat a přeci jen masáž prostaty chcete vyzkoušet, nabízí se návštěva nějakého profesionálního erotického podniku, vzhledem k požadované službě se jako nejlepší jeví salóny, provádějící typ masáže erotická masáž. V těchto salónech většinou můžete vyzkoušet i další typy erotické masáže kromě klasické, kterými jsou smyslná masáž, nuru masáž, intimní masáž, thajská masáž, tantrická masáž nebo třeba právě masáž prostaty. Po domluvě je další nezbytnou součástí masáže prostaty kvalitní hygiena intimních prostor. Doporučuje se pořádně vyprázdnit, a očistit konečník. Na škodu zajisté není ani provedení klystýru, což Vám poskytne nezbytný klid a uvolnění, že nedojde k nějaké nehodě. Dalším bodem přípravy na masáž prostaty je připravení lubrikantu, bez něhož by se mohlo jednat o bolestivý zážitek. Doporučují se jak klasické lubrikační gely na bázi vody, tak i silikonové gely, které dle některých odborníků mají lepší klouzací vlastnosti. Pokud je všechno připraveno, může se přejít k hlavní části aktu, kterým je masáž prostaty.

Návod na masáž prostaty

Návod, jak masáž prostaty není jednotný. Ten, kdo to již dělá delší dobu, má své fígle a zaručené postupy. Pracovnice profesionálních erotických salónů provádějí masáž prostaty asi trochu jiným způsobem, než například dívka, která se na ní chystá poprvé. Není se však čeho bát, důležité je hlavně uvolnění a dávání najevo svých pocitů, zda je jim zrovna tato činnost příjemná, nebo není. Na začátku masáže prostaty by žena měla muže co nejvíce uvolnit. K tomu se dobře hodí erotická masáž celého těla, která začne způsobovat příjemné vzrušení. Potom se žena může zaměřit na intimní masáž, která by měla obsahovat jemnou masáž hýždí, masáž varlat a masáž penisu. Po masáži těchto částí těla se může přijít na masáž hráze, která se nalézá mezi konečníkem a penisem. Když už je muž dostatečně vzrušený a uvolněný, může se začít se samotnou masáží prostaty. Nejdříve žena začne pomalu zasouvat prst do konečníku. Zhruba na dosah délky prstu by pak měla narazit na malé tělísko, kterým je právě ona prostata. Pak už záleží jen a jen na ženě, jakým způsobem jí bude dráždit. Může prstem vyjíždět tam a zpátky, nebo prostatu jemně masírovat krouživými pohyby. Nejdůležitější je přitom sledovat reakci partnera, dělat hlavně ty činnosti, jež u něj vzbudili pozitivní odezvu. Profesionální erotické pracovnice neváhají masáž prostaty spojit s orálním sexem, což dokáže masírovaného dovést do opravdové vzrušující extáze.

Co dělat po masáži prostaty

Nejlepší je masáž prostaty zakončit relaxací, při které si dosytosti užijete příjemné pocity. Dalším důležitým bodem je opět hygiena, a to jak muže, tak ženy. Není na škodu si o prožitém zážitku promluvit, a sdělit, co se komu líbilo a co naopak nelíbilo. Pomůže to zlepšit masáž prostaty pro příští pokusy, takže není neobvyklé, že se masáž prostaty do budoucna stane Vaším nejoblíbenější sexuální činností. Pokud máte s masáží prostaty zkušenosti, neváhejte se s námi o ně podělit v komentářích. Jistě můžete přidat i Vaše dotazy týkající se masáži prostaty, pokud nějaké máte.

2 thoughts on “Masáž prostaty Praha – hluboký sexuální prožitek

  1. To by se manželovi určitě líbilo, nevíte, zda jsou na masáž prostaty nějaké kurzy třeba jako na sportovní masáž? Díky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *