Naučte se Sex masáž krok za krokem

Krok 1: Výběr místa pro sex masáž

Sex masáž

Sex masáž

Měkké lůžko může být ideální pro sexuální hrátky, ale pro sex masáž je lepší aby plocha byla pevná a stabilní, aby masér měl dobrou pozici a přístup k masírovanému. Jistě pochopíte, že masírovat například na vodním lůžku by bylo v podstatě nemožné. Pro maximální komfort doporučujeme masírovat na podlaze, na které bude deka nebo ručník, a pod některé části těla je vhodné vložit polštářky. Jelikož se jedná o sex masáž, která má za účel sexuální stimulaci, bude vhodné, když masáž proběhne v ložnici, takže po masáži budete moci hned pokračovat.

Krok 2: Olej je při sex masáži nezbytný

Kromě toho, že Vaše ruce budou při použití oleje mnohem více hladké, olej hlavně sníží při sex masáži tření, takže velmi usnadní masážní techniky jako tření, hlazení nebo mačkání. Když olej nahřejete, nažhavíte tím také masírovaného, takže sex masáž bude mnohem více vzrušující. Olej můžete použít i vonný, tím potěšíte další smysl. Existují speciální erotické oleje, které se skládají z afrodiziak, čímž sex masáž opět posunete na další úroveň a masírovaný si Vaše doteky bude mnohem více užívat, čímž Vám dodá sebevědomí. Jistě to tedy povede k procítěnější a lepší masáži.

Krok 3: Vytvoření klidného prostředí

I když někoho může velmi vzrušovat lechtání pomocí padajících vlasů, nebo volného oblečení, spíše je to na škodu. Při sex masáži se totiž masírovaný má soustředit pouze na své tělo a jeho intimitu, a ne na to, jestli ho někde něco lechtá. Proto se doporučuje sex masáž provádět v přiléhavém oblečení a pokud má masírovaný dlouhé vlasy, tak je vhodné je také mít svázané. Pokud nebudete provádět sex masáž ve vyhřátém prostředí, je vhodné mít části těla masírovaného, kterým se právě nevěnujete, něčím přikryté. Zabráníte tak zimnici. Pokud chcete, můžete pro sex masáž také využít hudby, která by však měla být pomalá a klidná, dá se říci relaxační.

Krok 4: Sex masáž zaměřte pouze na jedno místo

Jste v časové tísni? Pokud ano, zkuste se při sex masáži zaměřit pouze na jednu část, kterou namasírujete opravdu pořádně. Uvidíte, že to pro masírovaného může být mnohem více vzrušující než masáž od hlavy až k patě. Pokud patří k erotogenním bodům zadeček, masírujte zadeček. Pokud zase naopak někdo miluje doteky na prsou, doporučujeme jejich masáž. Uvidíte, že po určité době bude masírovaný až v extázi, a bude Vás prosit o happy ending. Pokud si nebudete jisti, jakou oblast by chtěl masírovat, není nic jednoduššího, než se zeptat. Pak bude sex masáž opravdu probíhat tam, kde má.

Krok 5: Sex masáž nejde provést bez kvalitní ruční práce

K sex masáži se využívají základní masérské doteky. Mezi ně patří působení tlaku, což je velmi jednoduché a má to pozitivní efekt na mnoho částí těla. Dále je velmi dobré hlazení, které dokáže dělat s masírovaným opravdové divy. Na masáž zadečku nebo stehen je vhodné používat hnětení. Budete tak v dokonalém kontaktu s kůží masírovaného, což je pro sex masáž velmi důležité. Dále se při masáži neobejdete bez tření, které dokáže opravdu uvolnit velké svaly. Kvalitní sex masáž se pozná podle toho, že se využívají všechny tyto techniky. Dobrý masér dokáže reagovat na potřeby a reakce masírovaného, takže mu dopřeje opravdu to, co se mu líbí.

Krok 6: Sex masáž je o pocitech

I když můžete být před masáží trochu nervózní, není se čeho bát. Sex masáž totiž není o dokonale provedené masáži. Je to o tom, dopřát masírovanému příjemné pocity, které ho vzruší a eroticky naladí. Buďte proto vnímaví k jeho pocitům, a tím docílíte té nejlepší masáže. Procítěnost dotyku při sex masáži je totiž mnohem důležitější, než techniky. Snažte se dopřát masírovanému to nejlepší z Vás, a jistě se dočkáte pozitivního efektu. Co totiž může být víc sexy než masáž, prováděná citem a s cílem maximálního uspokojení masírovaného?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *