Zkuste sex v sauně, nabízíme voucher do privátní sauny

eroticka-privatni-sauna-voucherLáká-li Vás návštěva podniku s názvem privátní sauny, není nic lepšího než využít služeb Salonu Věra. Nejenom, že Vám přinášíme jednu příjemně vybavenou privátní saunu, dokonce k její návštěvě můžete využít dárkového poukazu. Tyto poukazy lze zakoupit buď přímo v salonu, nebo Vám je můžeme poslat poštou.

Platba pak proběhne buď hotovostí, nebo převodem, nebo dobírkou. Dárkový voucher je platný pro dvě osoby, takže na Vás čeká dvojnásobná zábava. Při návštěvě erotické sauny můžete využít i whirlpool, kterým je sauna vybavena. Mnoho párů privátní saunu využívá jako milenecký azyl, a můžeme Vám říci, že se jedná o opravdu příjemný zážitek. Víme, že někteří lidé nejsou troškaři, takže prostory mohou posloužit až pro 4 osoby. A pokud byste ani po tomto neměli dost, můžete se objednat na masáže, přičemž i na ně nabízíme dárkové vouchery.

Pokud Vás témata jako je sex a erotika zajímají více, určitě navštivte portál Erotic Prague, kde na Vás čeká mnoho zajímavostí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *