Erotická sauna Praha: vzrušující zábava

Erotická sauna a wellness sex

eroticka-sauna-praha

Erotická sauna, neboli také sauna club vyjadřuje hodnoty kultury volného těla, které se u nás ale i v zahraničí stávají stále populárnější. Návštěvníci erotické sauny jsou po dobu pobytu v sauně nazí, a užívání pocitu volnosti patří k hlavním požitkům v erotické sauně. Dalším kladem erotické sauny je zvyšování odolnosti, odplavení stresu, dále může být i příjemným místem pro setkávání milenců a přátel. V příjemných prostorách erotické sauny v Praze si můžete dále užívat relaxaci, vyhřívání, intimní masáž a mnoho dalších radovánek. Toto ocení jistě každý, kdo si chce odpočinou po náročném pracovním dni nebo týdnu. V sauna klubu se pořádně vypotíte, užijete si bublinky ve vířivce nebo se osvěžíte na baru. Není problém se zde seznámit s příjemnými lidmi, ať už ženami nebo muži. Jak název vypovídá, jedná se o netradiční saunu, která se může také nazývat sex sauna. V tomto druhy sauny jsou sexuální radovánky povolené a vítané, může si vyzkoušet tolik oblíbený wellness sex.

Služby erotické sauny

Mezi služby, které erotická sauna dále nabízí patří dobře vybavený bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, dále různé druhy občerstvení, samozřejmostí je uzamykatelná šatní skříňka, župan, ručníky a pantofle. Kromě erotiky sauna nabízí i další formy saunování jako je finská sauna, infrasauna, luxusní whirpool nebo pára, která v sobě ukrývá erotickou atmosféru. Přítomny jsou sprchy, není neobvyklé ani pornokino nebo možnost sledování televizních přenosů. Většinou je v nabídce erotické sauny i wifi internet. Dále jsou v každé lepší erotické sauně přístupné privátní kabinky pro ty, kteří si nechtějí užívat před ostatními, ale chtějí raději intimní atmosféru v uzavřeném prostoru.

Erotické masáže a erotická sauna – to jde dohromady

V každé solidní erotické sauně v Praze jsou možné i masáže, nejčastějšími provozovanými druhy masáží jsou potom erotická masáž, smyslná masáž, tantrická masáž, erotická thajská masáž, a pro gaye je nabízena i gay masáž. Erotická masáž dostává v erotické sauně nový rozměr, kdy kromě účinku doteků ještě pocítíte účinky zvýšené teploty, vlhkosti a vonných par. Erotické masáže provozují zkušené profesionální masérky, které mají již mnoho zkušeností. Sexy masérky jsou vždy velmi krásné, sexy, přitažlivé a šikovné. Erotická masáž v erotické sauně se stane sladkou tečkou po příjemně stráveném čase a dovede k dokonalosti pocit uvolnění, relaxace a celkového odpočinku pro každou buňku Vašeho těla. Pokud si s sebou do erotické sauny přivedete svého partnera, je zde prostor aby Vám erotickou masáž provedl on sám osobně, pokud si to budete přát.

Gay sauna Praha

Kromě klasických heterosexuálních erotických sex saun jsou v Praze časté i gay sauny. V těchto gay saunách jsou samozřejmé také erotické gay masáže, jak již bylo uvedeno výše. Dalšími službami gay saun jsou intimní sprchy, TV roomy, dark roomy, relaxační kabinky a hlavně privátní kabinky pro ničím nerušené sexuální hrátky. Gay sauny jsou opravdu příjemným místem pro relaxaci, co Vám nabízí stejný komfort služeb jako jakékoliv jiné erotické sauny, pouze s tou výjimkou, že jsou primárně určeny pro gaye.

Zpestření sexu v erotické sauně

V erotické sauně Praha je vícero způsobů, jak si užít sex. Prvním způsobem je pouhá předehra, kde se nabudíte pohledy na nahá zpocená lidská těla, prokrví se Vám celé tělo, a následný erotický prožitek je velmi silný. Druhým způsobem je sex, který následuje okamžitě po prohřátí. Nedojde tam k ochlazení, ale hned k mazlení a následným sexuálním radovánkám, které jsou díky pobytu ve vyhřáté erotické sauně opravdu intenzivní. Dalším velmi oblíbeným sexem je sex přímo v erotické sauně. Jedná se o velmi výjimečný zážitek, který stojí za to vyzkoušet. A přesně od tohoto účelu pro Vás nabízíme erotické sauny v Praze, kde zjistíte, jaký sex v sauně je a jako bonus budete mít možnost vyzkoušet erotické masáže v opravdu vyhřátých prostorech, což Vám tento zážitek velmi zpříjemní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *