Sex v sauně – vzrušující zážitek v Praze

Sauna a sex z historického pohledu

sex-v-saune-prahaSlovo sauna a i tento vynález pochází ze severu Evropy, konkrétně z Finska. V této zemi je saunování jakousi tradicí, která měla však velmi mnoho významů. Nejedná se pouze o zdravotní a prohřívací funkci, ale sauna tvořila místo ke společenskému setkávání, a od toho je už krůček k sexu v sauně. Pro vlastnosti sauny je důležité, aby to byla kvalitně odizolovaná místnost, která se vytopí na vysokou teplotu. Dojdu díky k tomu k prohřátí a prokrvení, což může být zajímavým podnětem k sexu v sauně. Dříve se k vyhřívání používali rozžhavené kameny, dnes se již spíše používají moderní kamna, na kterých jsou položeny lávové kameny, které je možno občas polít kvůli zvýšení vlhkosti. Další historický vývoj saun bylo možno pozorovat v Římě, kde se vyskytovali převážně parní sauny a horkovzdušné sauny, tento druh je pro sex v sauně mnohem přívětivější, protože v těchto typech saun nebývá tak vysoká teplota, takže nehrozí tolik zdravotní problémy, jako při sexu v sauně, kde bývá třeba 100°C .

Nejvhodnější podmínky pro sex v sauně a wellness sex

Existují určitá pravidla, která stanovují, kdy a jak je nejlepší navštívit saunu, potažmo užít si sex v sauně. Důležitým kritériem je denní doba, nejvhodnější je pro návštěvu zvolit navečer, protože pokud neabsolvujete přímo sex v sauně, ale saunu použijete pouze jako předehru, tak už jen zalezete do postele a užijete si. Věřte, že po tomto zážitku – saunování a sexu se Vám bude opravdu dobře spát, a Váš spánek bude ničím nerušený. Před návštěvou sauny je nutné také dbát na stravu. Neměli byste konzumovat jídlo těsně před saunou, a ani by to nemělo být těžké jídlo. To by totiž mohlo nevhodně ovlivnit saunu a potažmo i sex. Sauna by také neměla následovat po těžké fyzické námaze, to byste si saunu ani sex v sauně moc neužili, protože by Vám nezbylo moc energie. Dalším důležitým aspektem je dostatek tekutin, stejně jako při každé fyzicky namáhavé aktivitě, tak i při sexu v sauně je důležité dodržovat pitný režim, a to především pomocí nealkoholických nápojů bez bublinek. Velmi důležité pravidlo, které platí jak obecně pro saunování, tak pro sex v sauně, je dbát na svůj zdravotní stav. Pokud cítíte, že na Vás něco leze, nebo již jste nachlazení, nebo jinak nemocní, návštěva sauny se nedoporučuje a sex v sauně už vůbec ne. Lidé, kteří trpí jinými nemocemi především chronického charakteru, jako je vysoký tlak, obezita, srdeční choroby, a mnoho dalších by svou návštěvu sauny měly prokonzultovat se svým lékařem. Pro takové lidi často sauna není vhodná, a sex v sauně by jim mohl přímo ublížit.

Sex v sauně – nejvhodnější je privátní erotická sauna

Co se týče samotného sexu v sauně, ne vždy se setkáte s názorem, že je to skvělé a vhodné pro každého. Pravdou však zůstává, že sauna odbourává psychické napětí, zmírňuje bolesti a odplavuje stres. To je skvělým předpokladem k vzrušujícímu sexu. Co se týče erotiky, sex v sauně není jediná možnost, jak si erotiku užít. Časté, možná mnohem častější než sex v sauně, je využití sauny jako předehry. Toto dává smysl, protože především ve společné sauně se člověk může kochat pohledem na nahá těla lidí, která by jindy nemohl takto spatřit, a tím se mu rozjíždí sexuální fantazie. Na erotiku a sex v sauně má také kladný vliv to, že tělo se výrazně prohřívá a prokrvuje, takže se prokrvují i pohlavní orgány. Pro někoho je však sex v sauně tabu, a to především kvůli tomu, že většina saun je veřejných. Pro takové lidi jsou zřízeny privátní erotické sauny, které jsou pro sex v sauně přímo určeny. Některé jsou zároveň i podnikem, kde si sex v sauně můžete užít za peníze, to znamená že se tam chodí předvádět prostitutky, a vy si přímo vyberete dívkou, se kterou si sex v sauně chcete užít. Velikou výhodou u těchto typů erotických saun je to, že ještě před zaplacením víte úplně přesně, jak Vámi zvolená dívka vypadá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *