Erotický salon Praha: nejen privátní masážní salon

Erotický salon Praha – night club nebo masáže?

eroticky-salon-prahaCo si pod erotickým salonem Praha představit? Odpovědí se nabízí několik. Buď se může jednat o klasický erotický night club, který nabízí klasické služby jako je striptýz, tanečnice a nebo třeba erotické společnice. My se ale budeme bavit o erotickém salonu jakožto masážním salonu, který provádí především erotické masáže různého druhu. Kvalitní erotické salony se vyznačují vysokou diskrétností, kterou chrání svoje klienty. Nemusíte se proto při návštěvě obávat toho, že se někdo, třeba manželka nebo přítelkyně, dozví kam a za jakým účelem docházíte. V erotickém salonu si užijete velmi vzrušující zážitky, dostane se Vám něhy, intimity, relaxace a hlavně maximálního uspokojení všemi smysli, takže po návštěvě erotického salonu budete odcházet velmi spokojení. Většina mužů se po návštěvě kvalitního masážního erotického salonu stane na tomto zážitku závislá, a navštěvuje je pravidelně. Pro své věrné zákazníky nabízí erotické salony i různé benefity, což jim jejich návštěvy velmi zpříjemní.

Masáže prováděné v masážním erotickém salonu Praha

Každý erotický salon je odlišný, proto je vhodné si před jeho návštěvou ujasnit, co od erotické masáže očekáváte. Chcete se pouze kochat pohledem na nahou masérku? Nebo se jí při masáži i dotýkat? Častým důvodem návštěvy erotického salonu Praha je fyzické uspokojení v pravém slova smyslu, je tedy potřeba zvážit Vaše očekávání a dle toho si erotický salon vybrat. Mezi nejčastější masáže, které erotické salony nabízejí se řadí klasické erotické masáže, které zahrnují i masáže penisu, masáž varlat, u žen masáž vagíny. Dalším typem poskytovaných masáží jsou tantrické masáže, které velmi dbají na spiritualitu této masáže. Při tantra masáži se v erotickém salonu můžete těšit na masáž lingamu, nebo joni masáž. Některé erotické masérky nabízejí i masáž prostaty, což je u mužů oblíbená praktika. Dalším exotickým druhem erotické masáže ja thajská masáž, nebo také nuru masáž. Nuru masáž je nyní velmi oblíbená, a majitelé erotických salonů to moc dobře ví, takže tato „kluzká“ masáž tělo na tělo se v nabídce služeb objevuje stále častěji.

Další služby privátních erotických salonů Praha

Kromě masáže Vám velké množství erotických salonů nabízí i další zajímavé služby navíc. Mám tím namysli například intimní kadeřnictví, při kterém Vám zručná masérka před samotnou masáží oholí intimní partie dle Vašich představ a přání. Této služby můžete většinou využít i samostatně, aniž byste museli absolvovat masáž. Výhodou je, že při současném absolvování erotické masáže máte intimní kadeřnictví ve většině erotických salonů za výhodnější cenu. Dalším prvkem, kterým chtějí erotické salony nalákat nové zákazníky jsou erotické sauny. V těch jsou klientům nabízeny podmínky pro nové vzrušující zážitky, jakými je například sauna sex. Erotická sauna může být také dobrým začátkem erotické masáže, při které se Vaše tělo příjemně rozehřeje a bude potom vstřícnější dotykům masérky.

Erotické salony pro ženy Praha, proč to většinou nefunguje?

Často slýcháme, že pro ženy není dostatek erotických služeb, a tedy ani erotických salonů. Nabízí se tedy otázka, čím je to způsobeno? Odpovědí se nabízí hned několik. Erotické salony Praha pro ženy většinou zkrachují na nedostatku zákaznic. U žen totiž není tak snadné vyhovět požadavkům, všichni muži jsou do erotického salonu s velmi jasnou představou – chtějí mladou krásnou dívku, většinou štíhlou. Ženy mají ale nároky na erotické salony poněkud větší, zjednodušeně se dá říci, co žena, to jiný vkus. Dalším negativem, který stojí v cestě erotickému salonu pro ženy, je to, že ženy většinou stojí o normální vztah, ne pouze o sexuální uspokojení. A na závěr je tu ještě jedna věc, díky které jsou tyto masážní salony odsouzeny k zániku – když už žena touží pouze po sexuálním uspokojení, má to mnohem snazší než muž. Žena za sex nemusí platit – pokud bude chtít, stačí vyrazit někam večer za zábavou, a muž, který se o ní sexuálně postará se se vždy najde. Je proto jasné, že erotické salony Praha nadále zůstanou doménou mužů, a to minimálně po dobu několik dalších let až desetiletí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *