Masérské služby a druhy masáží aneb když se chcete uvolnit

Masérské služby – to nejsou pouze masáže

maserske-sluzbyPod pojmem masérské služby se neukrývají pouze masáže, ale i další doprovodné služby. Jsou to navzájem provázané služby, které se většinou odehrávají na jednom místě. Pod pojmem masérské služby se totiž mohou ukrývat další dovednosti, a to terapeutické, diagnostické, erotické, nebo i léčitelské. Člověk, který poskytuje masérské služby by měl na člověka hledět jako na celostní bytost, a odhalovat příčiny tělesných potíží i v oblasti duševní. Masérské služby by měly být člověku nápomocny i v situacích, kdy člověk prožívá neúspěchy, má nejrůznější obavy, trpí strachem, nebo například při ztrátě životních cílů. Erotické masérské služby jsou zase dobré pro ty, kteří trpí nějakým problémem ve vztahu, nebo naopak žádný vztah nemají. Tyto služby mohou mohou působit vhodně pro ty, kteří jsou v nevyhovujícím neuspokojivém stavu, nebo řeší nejrůznější vztahové krize. Erotické uvolnění získané při erotických masérských službách může vhodně působit na uklidnění a konstruktivní řešení problému. Může také přinést nový erotický podnět do nefungujícího vztahu, existují totiž i erotické masáže pro páry. Kvalitní masérské služby jsou schopny člověka i rozebrat a diagnostikovat, a tím mu potom doporučit nejvhodnější druh masáže. Zjišťují při tom silné i slabé stránky člověka, a pomocí masérských služeb se ty silné budou snažit zesílit, a slabých se budou snažit zbavit.

Masérské služby a druhy masáží

S masérskými službami se úzce pojí druhy masáží. Nejčastější masérskou službou je klasická masáž, při které se masér zaměřuje na odstranění svalového napětí, a zároveň uvolnění ztuhlého svalstva. Tato masérská služba může být provedena buď relaxačním uklidňujícím způsobem, nebo naopak povzbuzujícím způsobem, který je vhodný pro sportovní povzbuzení. Mezi další druhy masáží se řadí masáž lávovými kameny, medová masáž, čokoládová masáž, baňková masáž, tlaková masáž nebo třeba reflexní masáž. Zajímavým typem masérské služby je soukromá masáž doma, při které za Vámi masér dorazí až domů nebo na jiné Vámi zvolené místo, a masáž je potom prováděna přímo u Vás, v prostředí které dobře znáte. I když se nejedná přímo o masérské služby, některé salóny poskytují i službu intimní kadeřnictví, při níž se jedná o holení intimních partií mužů i žen do Vámi zvoleného motivu, nebo dohladka. Především erotické salony poskytují i službu erotická sauna, která však s masérskými službami nemá již téměř vůbec nic společného.

Erotický salon a masérské služby

Další masérskou službou je poskytování erotické masáže, která se stává v dnešní době stále více populární. Tato masáž je poskytována především v erotickém salonu, který je poněkud odlišný od klasického masážního salonu. Erotická masáž je vhodná především pro ty, kteří jsou velmi pracovně vytíženi, a ve svém životě mají velké množství stresu. Tato erotická masérská služba dokáže pomocí vzrušení a následujícího uvolnění velmi pozitivně působit jak na fyzickou stránku člověka, tak na jeho duševní stránku. Nejčastěji prováděné erotické masérské služby jsou tantrické neboli tantra masáže, dále thajské erotické masáže, smyslné masáže, nuru masáže, a pro specifickou klientelu také gay masáže. Masérské služby poskytované u tantra masáže jsou zaměřeny velmi duchovně, protože v tantře jsou pohlavní orgány poskytovány za posvátné, tedy i jejich masáž je speciálním aktem. Nemasírují se však pouze ony, ale předchází tomu masáž celého těla. Masérské služby thajské masáže jsou zase originální v tom, že masérka s Vámi při této masáži doslova bude dělat psí kusy. Odvětví masérských služeb s názvem smyslné masáže se zase zaměřují na smysly, a pomocí masáži by měli být stimulovány opravdu všechny lidské smysly. Nuru masáž je také orientální masérská služba, která pochází z Japonska a je zajímavá tím, že masérka masíruje pomocí stylu „tělo na tělo“ a využívá k tomu speciální pomůcku – nuru gel. Posledním typem erotických masérských služeb je gay masáž, což je masáž od muže pro muže, kteří mají homosexuální orientaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *