Gay club Alcatraz nabízí zdarma drink pro Mladé a Nahé

gay-klub-alcatraz-mlady-nahyGay club Alcatraz přináší svým návštěvníkům vždy něco navíc. Oblíbené jsou i dvě akce s názvem MLADÝ a NAHÝ, díky kterým mohou návštěvníci gay klubu získat drink zdarma. Akce Mladý je zaměřena na mladé návštěvníky, kterým je 18 až 22 let. Pro tyto návštěvníky jsou každý den kromě úterý a soboty. Za splnění podmínky této akce získáte jakýkoliv drink do hodnoty 60 Kč. Drink zadarmo je jistě skvělý začátek párty, takže mladí hoši neváhejte a vydejte se prozkoumat Alcatraz.

Druhý způsob, jak získat drink v ceně do 60 korun je přijít zcela nahý. Tato akce navíc není omezena věkovou hranicí, takže se hodí opravdu pro každého. Navíc dodržení tohoto dress codu je velmi jednoduché, nepotřebujete k tomu žádné speciální propriety :-). Mějte však na paměti, že tato akce naplatí každý den. V sobotu, ve šťastné úterky, na naked party a na underwear party akce Nahý nefunguje.

Tyto dvě akce nejsou ani kombinovat, ale i jeden drink je dostatečné plus. Navíc gay club Alcatraz nabízí zábavné programy, takže jeho návštěva každopádně stojí za to.

Chcete-li poznat další gay kluby v Praze, zkuste průvodce Erotic Prague.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *