Intimní kadeřnictví Praha: intimní depilace i intimní holení

Je intimní kadeřnictví součástí erotické masáže?

intimni-kadernictvi-prahaMnoho erotických masážních salónů kromě klasické erotické masáže nabízí také službu, která se nazývá intimní kadeřnictví. Nechat si oholit intimní partie je vhodné nejen před erotickou masáží, díky čemuž bude moci hladká kůže vnímat erotické dotyky masérky, ale je i mnoho dalších důvodů, proč se chloupků dole zbavit buď úplně, nebo alespoň částečně. Není však pravidlem, že když se objednáte do erotického masážního salónu na intimní sestřih, musíte zároveň absolvovat i erotickou masáž. Toto rozhodnutí, zda po dokončení práce intimní kadeřnice absolvujete ještě erotickou masáž je pouze na Vás.

Začátek návštěvy intimního kadeřnictví

Nejprve se se svou kadeřnicí nebo kadeřníkem domluvíte, jak chcete oholit – jestli úplně, nebo pouze částečně, nebo do jakého tvaru. Poté se již svléknete a zaujmete polohu, které se mezi intimními kadeřníky říká poloha na motýlka. Je to poloha na zádech, při které máte pokrčené roztažené nohy. Je to velmi podobná poloha, jako ta, kterou ženy zaujímají při návštěvě gynekologa. Při návštěvě intimního kadeřnictví je nutné zaujmout tuto polohu, protože při ní má potom intimní kadeřník dobrý přístup k Vašim intimním partiím. Výše uvedená poloha je určena pro ženy. Muži to mají při návštěvě intimního kadeřnictví trochu těžší. Pokud chtějí oholit i oblast hráze a konečníku, musí po poloze na motýlka zvolit ještě další polohu, při které zakloní nohy směrem k hlavě, tak aby intimní kadeřnice měla přístup i tam.

Rozdílnost intimní kadeřnictví pro muže a pro ženy

Hlavní rozdíl v intimním kadeřnictví pro muže a pro ženy je v tom, jak moc se chtějí oholit. Ženy většinou preferují absolutní vyholení. Pokud chtějí nějakou změnu, třeba překvapit svého partnera, tak je běžně, že si nechávají vyholit různé tvary a ornamenty. Mezi oblíbené tvary u žen se řadí čárka, trojúhelník, šipka, nebo třeba srdíčko, které je velmi populární na svátek svatého Valentýna. Muži preferují při návštěvě intimního kadeřnictví pouze částečné oholení, a to především holení varlat, nebo oblastí kolem penisu. U mužů se musí dbát i na to, pokud mají chlupaté břicho, aby se nevytvořil směšný kontrast mezi chlupatým břichem a oholeným penisem. Proto je důležité, aby se intimní kadeřnice soustředila na jemné vytvoření přechodu mezi pubickým ochlupením a chlupy na břiše. Muži také celkem často vyhledávají intimní kadeřnictví kvůli oholení chlupů kolem análního otvoru, což má i velký hygienický význam.

Dobré intimní kadeřnictví dbá na hygienu

Při výběru salónu, provádějícího intimní kadeřnictví, je důležité soustředit se na určité věci. Mezi nejdůležitější patří hygienická úroveň intimního kadeřnictví. Při holení může totiž dojít k drobným krvácejícím rankám, kterými by se mohli šířit různé nemoci. Dobré intimní salóny proto používají především jednorázové žiletky, které se použijí, jak název napovídá, pouze jednou a poté se vyhodí. Další možností je využití depilátoru, tato varianta je však vhodná pouze pro lidi, kteří nejsou téměř vůbec citliví na bolest. Depilátory je po každém užití v intimním kadeřnictví nutné řádně dezinfikovat. Další hygienickou variantou je použití vosku, avšak i tady se jedná o bolestivý zákrok. Výhodou této metody intimního kadeřnictví je to, že hladká pokožka vydrží několik týdnů.

Efekt návštěvy intimního kadeřnictví

Po návštěvě intimního kadeřnictví budou Vaše intimní partie upravené nebo hladce oholené. To přináší vnímání erotických dotyků mnohem intenzivněji, a prožitky jsou díky tomu silnější. Mnoho mužů i žen už jen samotný pohled na upravené přirození velmi vzrušuje, takže i pouhé dívání na zcela nově vypadající pohlaví může být dobrou předehrou. I orální sex je při upraveném ochlupení mnohem intenzivnější a příjemnější. Po návštěvě intimního kadeřnictví také nehrozí, že bude muset při orálním sexu ze zubů vyndávat chloupky. Další klady jsou snížené pocení intimních míst, a i samotný oholený člověk se potom cítí více čistý. Muže jistě potěší to, že po návštěvě intimního kadeřnictví dojde k optickému zvětšení jejich penisu. A to je příjemné zjištění, nemyslíte? Budeme rádi, pokud se nám svěříte se svými zkušenostmi s intimním kadeřnictvím do komentářů.

6 thoughts on “Intimní kadeřnictví Praha: intimní depilace i intimní holení

  • Ahoj,
   bohužel erotických salonu, které tuto službu poskytují je velmi málo. V sekci Doporučené masážní salóny nalezneš erotický salon Tania, který by službu intimní kadeřnictví měl poskytovat. Pokud se rozhodneš o jeho vyzkoušení, budeme opravdu velmi rádi, když se podělíš o svou zkušenost.
   Měj se hezky. Katka

   • Ahoj, Tania je super, chodím k ní asi 5 let. Jsem s ní strašně spokojený. Krásně udělá holení a pak si pohraje. Na čas vůbec nekouká. Ceny jdou s ní domluvit. Je vidět že jí to baví :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *