Masáže doma Praha – příjemný zážitek v nic nerušícím prostředí Vašeho domova

Masáže doma – co to vlastně je?

masaze-doma-praha

Masáže doma Praha

Myslíte si, že může být něco lepšího než úžasná masáž přímo ve Vašem obydlí, ve Vašem obývacím pokoji? Odpověď zní ne, zvláště pokud jste unavení, nebo Vás něco bolí, nebo i když máte jen chuť na kvalitní masáž doma, na trochu vzrušení. Masáže doma jsou určeny pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou docházet do masérského salonu, ale masáž velmi potřebují nebo chtějí, a touží si jí dopřát v intimním prostředí vlastního domova. Výhodou domácího prostředí je nejenom to, že se zde cítíte dobře, ale také je pro Vás jednodušší se uvolnit, dopřát svému tělu odpočinek a jednoduše si masáž co nejvíce užít v pohodlí Vašeho domova. Jednou z mnoha dalších výhod je Vás ušetřený čas za cestu do a ze salonu, což už je velká úspora času, kterou ocení nejeden velmi zaměstnaný muž.

Vhodnost masáže domů a jak se vlastně dělá?

Masáž doma je vhodná pro jakýkoliv věk a pohlaví. Může Vám buď pomoci od nějakých nepříjemných problémů, například od bolesti zad nebo končetin, nebo Vám přinese relaxaci, uvolnění a vzrušení, které budou přicházet po příjemných pocitech, které Vám masáž doma přinese. Na masáž se používají speciální techniky, vhodné je použití kvalitních masážních olejů a esenciálních olejů, které masáži dodají tu správnou šťávu. Masáž doma se může provádět i přímo na zemi, při tomto postupu se dosáhne naprosto dokonalého uvolnění a relaxace, u kterého je využita váhou celého těla krásné masérky. Naše masáže doma jsou vhodné i pro ty, kteří hledají erotické potěšení a erotické vzrušení. V pohodlí Vašeho domova může být totiž prováděn i tento druh – erotická masáž doma.

Průběh masáže doma a příprava na tuto masáž

Při masáži doma se nejdříve se svou milou a půvabnou masérkou domluvíte na místě masáže, které může být buď u Vás doma, nebo třeba i u Vás v práci, v hotelu, nebo před sportovním výkonem nebo kdekoliv jinde se Vám to bude hodit a kde si to budete přát. Můžeme Vás masírovat v podstatě kdekoliv. Dále se domluvíte na termínu masáže doma. Krásná masérka poté v určený čas dorazí na místo, a může se jít přímo k věci. S sebou si doveze veškeré věci, které jsou nutné pro masáž doma. Donese si stolek, oleje, relaxační hudbu a osušky. Vaším úkolem bude vybrat místnost, kde masáž doma bude prováděna. Je vhodné tuto místnost vytopit více než je obvyklé, pomůže to k uvolnění Vašich svalů v průběhu masáže doma. Teplo také navodí příjemnou atmosféru. Další důležitou součástí Vaší přípravy je sprcha před příchodem masérky, která Vaše tělo nabudí a předpřipraví na skvělou masáž doma. Masérka se Vás bude ptát, jak máte masáž rád, případně Vám poradí masáž přesně na míru Vašim potřebám a touhám. Bude postupovat přesně tak jak se má, a jak je to pro Vaše potřeby nebo problémy nejvhodnější. Tato masáž se stane přesně tím, o čem jste vždy snili.

Závěrečná fáze a relaxace způsobená masáží doma

V průběhu vymezeného času Vaše svaly pocítí díky šikovným rukám naší masérky naprostou extázi, dostanete se do takového stavu, ze kterého se už nebudete chtít vracet zpátky do reality. Až potom Vaše masáž skončí, Vaše úžasná masérka se s Vámi rozloučí, případně naplánujete další setkání, a potom už Vy sami nebudete muset vůbec nic dělat, vůbec nikam chodit, jen relaxovat v prostředí Vašeho domova, zůstat v jeho teple a pohodlí a vzpomínat na libé pocity, které Vám masáž doma přinesla. Můžete se jít po masáži doma natáhnout, a dále odpočívat a relaxovat, nebudete si muset kazit tento úžasný pocit tím, že se z masérského salónu nejdříve musíte dostat do svého domova.

One thought on “Masáže doma Praha – příjemný zážitek v nic nerušícím prostředí Vašeho domova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *