Nuru masáž Praha – vzrušující zážitek tělo na tělo

Co je Nuru masáž Praha

Nuru masáž Praha

Erotické masáže jsou provozovány v různých formách a jednou z nich je nuru masáž. Nuru masáž je speciální druh erotické masáže, který pochází z Asie, konkrétně z ostrovního státu Japonsko. V Asii je tento druh erotických masáží, který je také nazývaný body to body masáž, velmi populární. Nyní se nuru masáže rozšiřují dále do celého světa a stávají se populární i tam. I v Čechách se nuru masáže stávají trendem, a již na několika místech v Praze i zbytku republiky je můžete vyzkoušet. Pro nuru masáž se používá i mnohá další označení, a to například i bodyslide masáž. V překladu to znamená něco jako skluz těla, a je to velmi přesné. Při nuru masáži to opravdu velmi klouže. Japonština na to také poukazuje – nuru totiž v překladu znamená kluzký. Kluzkost naprosto umocní zážitky z nuru masáže, vše se stane mnohem citlivějším a při masáži dochází k neopakovatelným zážitkům a příjemným situacím.

Nuru masáž Praha se provádí Nuru gelem

Nuru gel je základní prvek nuru masáže. Nic není takové, jako tento speciální gel. Je opravdu velmi kluzký, a vznikl již před stovkami let v Japonsku. Vyrábí se ze zajímavé rostliny – mořské řasy nori, kterou můžete znát jako součást sushi. Nuru gel používaný k nuru masáži je naprosto bezbarvý, nemá žádnou chuť, vůni nebo zápach. Jeho dobrou vlastností je i to, že vůbec nelepí. Díky nuru masáži si odnesete nejenom skvělý erotický zážitek, ale i vyživenou pleť, protože nuru gel o ní během erotické nuru masáže bude pečovat a zanechá jí pěkně hlaďounkou.

Průběh nuru masáže Praha

Jako první věc Vás jako skoro při každé jiné erotické masáži čeká sprcha, která může být společná s masérkou. Při ní je Vaše tělo očištěno a připraveno na relaxaci a smyslné pocity. Dalším bodem nuru masáže je příchod do předem připraveného prostoru, kde se nuru masáž Praha bude odehrávat. Tento prostor má příjemnou teplotu, a většinou nechybí příjemná hudba a nebo svíčky. Připraven je již také nuru gel, jehož vlastnosti se ještě zlepší mírným nahřátím. Potom už se přistoupí k samotné nuru masáži. Masérka nebo masérky na Vás gel pomalu nanáší a to většinou celým tělem – rukama, prsama, zadečkem nebo i nohama. Poté gel bude pomalu roztírat, aby se dostal do každičké části Vašeho těla. Až bude Vaše tělo dostatečně pokryto nuru gelem, bude se po Vás masérka celá klouzat a dráždit tak celé Vaše tělo. To je vrchol nuru masáže, při kterém již pociťujete velmi libé pocity. Díky tomu, že je to masáž tělo na tělo, v jednom okamžiku je drážděné velké množství Vašich erotogenních bodů. Nuru masáž Praha může probíhat i tak, že masérka bude stimulovat rukou Vaše nejintimnější partie, to se pak nazývá masáž penisu nebo masáž varlat. Při použití nuru gelu je tato činnost zajímavě jiná a přináší Vám opět dosud nepoznané pocity.

Nuru masáž Praha není pouze pro muže

I když muži tvoří hlavní klientelu nuru masérek, není výjimkou, že si nuru masáž Praha dopřávají ženy, nebo i celé páry. Nuru masáž pro ženy probíhá fakticky stejně jako nuru masáž muže. Masérka je však vzhledem k ženské konstrukci jemnější, a nenalehává na ženy tolik jako muže. Ženská nuru masáž Praha se zaměřuje především na příjemnou masáž intimních partií. Nuru masáž pro páry je také velmi zajímavá a vzrušující. Masérka se nejdříve věnuje jednomu, a za chvíli druhému. Opět probíhá potírání nuru gelem a sexy masáž tělo na tělo. Ukončení nuru masáže Praha je již na Vás – buď si užijete spolu sami, a nebo tento úkol přenecháte svůdné masérce… Jedno je však jisté – nuru masáž patří k tomu nejlepšímu, co Vám můžou erotické masáže nabídnout.

7 thoughts on “Nuru masáž Praha – vzrušující zážitek tělo na tělo

  1. Kam se dá na takovou nuru masáž zajít? :) Je to určitě dobrý tip na dárek. Vážně by mne zajímalo, co by na to kamarád/přítel řekl, kdyby dostal k narozeninám poukaz na nuru masáže.

    • No můj přítel nuru masáž dostal loni k narozeninám, a byl nadšený. Záleží asi hlavně na tobě, jestli na něj nebudeš žárlit… A nebo se zkusit domluvit s masérkou, že by namasírovala Vás oba najednou :)

    • Já byl na nuru masáži u Hanky a bylo to super. Na to, že chodím hlavně po privátech tak mě to příjemě překvapilo – ta masáž. Gel je hodně „slizký“ a kluzký, ale když si zvyknete , tak se od té holky neodlepíte :-)
      http://www.masaze-hanka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *