Masáž lingamu – nejlepší součást tanrické masáže pro muže

Co je vlastně tantra, tantrická masáž a masáž lingamu?

masaz-lingamu-prahaMnoho lidí žije v mylné představě, že tantra je zaměřena pouze na sex a že je to jakýsi systém různých erotických cvičení. Není to ale tak. Je to celkový přístup k životu, který pomáhá vše vnímat mnohem intenzivněji, a to i masáž lingamu a tantrickou masáž. Tantra pomáhá rozšířit nejenom sexuální energii a tím velmi obohatit život každého člověka. V dnešní době je zcela běžné, že lidé neví, jaký postoj mají zaujmout ke své sexualitě, a tak často bohužel dochází k různým extrémům. Tantra pomáhá nalézt rovnováhu života a to i erotického, k této rovnováze může přispět i tantrická masáž, potažmo masáž lingamu. Pokud nevíte, co masáž lingamu znamená, ráda Vám to objasním. Lingam je tantrický výraz pro mužský pohlavní orgán, tedy penis. Není to však pouze označení pro fyzickou součást těla, jedná se i o symbol vyjadřující božství, který je hoden uctívání. Lingam funguje především ve spojení s jóni, což je zase výraz pro ženský pohlavní orgán, tedy pro vagínu. Pod spojením masáž lingamu se tedy ukrývá starobylá tantrická metoda fyzického i psychického uspokojení pomocí masáže penisu, masáže varlat, popřípadě masáže prostaty.

Úvodní část masáže lingamu

Celková masáž lingamu začíná rituálem, kterým by se měl člověk naladit na tu správnou vlnu. Poté pomalu pokračuje intimní masáží i jiných částí těla, než je jenom lingam. Masírování začíná na zádech, toto by mělo být relaxační, pomalé, jemné, něžné a hlavně uklidňující. Další fáze tantrické masáže pokračuje na přední částí těla, kde by již mělo docházet k rychlejším pohybům, čímž se dosáhne prokrvení celého těla. U této přípravné fáze masáže lingamu se stimulují meridány, dochází i intenzivnějším prožitků a tělo se tak připravuje na hlavní část masáže – masáž lingamu. Celá úvodní fáze se řadí k velmi výjimečným a odlišným prožitkům, a přináší dosud nepoznané pocity. Nejlepší je na tom to, že je vlastně taková předehra, a že to nejlepší – masírování lingamu – masírovaného teprve čeká.

Samotná masáž lingamu a její techniky

Masáž lingamu probíhá na závěr Vašeho sezení. Dojde při ní k těm nejslastnějším pocitům, při kterých můžete proniknout až hluboko do Vašeho nitra. Je to obohacující zážitek, který dobře ovládá jen velmi malé procento tantrických masérek. K pohlavnímu údu se musí přistupovat s úctou, jelikož ho tantra považuje za posvátný. Techniky masáže lingamu však nejsou až tak složité, spíše jde o celkový přístup. Lingam je při masáži hlazen, objímán oběma rukama, masírován pomocí palců u ruky. Vhodné je také jeho stahování a napínání předkožky. Pro masáž lingamu je také vhodné užít olej, a ten se musí neustále doplňovat pro příjemný prožitek. Součástí masáže lingamu je i masírování sousedících míst, jako je vnitřní strana stehen, také masírování hráze i masáž varlat. Mezi prováděné techniky, které se pro masáži lingamu nejčastěji používají, patří například twist and shout, při které se drží lingam jednou rukou a druhou se točí rukou po žaludu. Další technika je juicer, a při ní se dělají podobné pohyby jako při vymačkání pomerančové šťávy. Zajímavou tantrickou technikou je i oheň – při této masážní technice se lingam uchopí do obou rukou a dělají se s ním pohyby, jako kdyby se rozdělával oheň. Je i mnoho dalších pohybů, kterým se také někdy říká tahy. Každá správná tantrická masérka má svůj vlastní postup tantrické masáže. Vždy je však obsaženo celkem 25 různých tahů, které má každá masérka jiné a proto je každá nová návštěva masáže lingamu jedinečná. Efekt, kterého by se pomocí tantrické masáže a především masáže lingamu mělo dosáhnout, je celotělový orgasmus, což je úžasný prožitek. Nedosáhne ho však každý, je proto opravdu důležitá relaxace a zkušenost tantrické masérky, protože ne každá Vám ho dokáže pomocí masáže lingamu dopřát. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *