Swingers klub Praha pořádá swingers párty

swingers-klub-praha-tantraLákají-li Vás tématické akce, přesně takové připravuje pravidelně Tantra swingers klub Praha. Ve středu se pravidelně koná akce Noc punčošek, při které jsou všechny přítomné dámy povinny mít na sobě punčochy a punčošky. Druh a styl již není omezen, takže se můžete vyřádit a přijít v originálním modelu, nebo zůstat věrný klasice,důležité je jen jedno – mít punčochy :). Dámám tato podmínka jistě nevadí, protože určitě vědí, že punčochy jejich krásu zvýrazní.

V případě toho, že si dáma své punčochy zapomene, nebo si je nestihne koupit, máme je pro Vás připraveny ke koupi i na našem baru. Nic už tedy nebude bránit Vaší účasti na swingers akci. Jak jistě víte, je zde pouze jedná podstatná věc – abyste se sama cítila sexy a svůdně. V punčoškách to jde již snadno…

Součástí programu swingers klubu je mnoho zajímavých věcí. Těšit se můžete třeba i na masáže, a to masáže zvané Isis. Mnoho návštěvníků jistě zaujme i vysvětlení prvků terapie doteky, která má opravdu obdivuhodné výsledky. Muži si velmi oblíbili program zvaný Miss nejkrásnější noha, a není se čemu divit, stojí to za to. Swingers akce je opravdu komplexní sexuální, vzrušující zážitek, který ocení jistě každý.

Nezaujala Vás noc pučošek? Nevadí, na Erotic Prague jsou i jiné swingers akce v Praze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *