Tantra masáž Praha: intimní sexuální masáž

Co je tantra a tantra masáž Praha?

tantra-masaz-prahaJe mnoho lidí, kteří stále nevědí, co je to tantra, co si pod tím mohou představovat. Častá je i představa, že je mezi tantru se řadí i nejrůznější sexuální orgie, například skupinové, nebo i jiné. Tato představa je však mylná. Tantra a tantra masáž Praha je něco úplně jiného. Tento systém vychází ze starodávné indické nauky. Indie je země velmi bohatá na kulturu a rozmanité náboženské a jiné nauky. I tantra a tantra masáž mají v Indii své kořeny. Pochází z období před 2000 lety. I tato nauka se zabývala tím, že na lidské tělo by se mělo pohlížet jako na komplexní celostí objekt. Tantra masáž Praha bere na vědomí, že člověk má složku emocionální, spirituální a také, často opomíjenou složku, sexuální. Tyto oblasti pak v harmonii vytváří skutečnou osobnost člověka. To je hlavní klad tantra masáže Praha – snaží se působit na všechny tyto složky lidské existence a upevňovat pozitivní vztahy mezi nimi. Co se týče vlivu tantra masáže na sexuální život jedince, má na něj jednoznačně velmi pozitivní vliv. Tantra masáž se také zcela jistě považovat ze léčivý prostředek, který Lidem dokáže pomoci s jejich problémy jak už se svou sexualitou, nebo i v sexuálním partnerství. V dnešní době, kdy se mnoho lidí neustále stresuje, neustále řeší nejrůznější problémy a často není se svým životem spokojená, má tantra masáž své důležité postavení. Dokáže lidem ulevit od stresu a navodit je na to, aby se naučili relaxovat, a dopřávat svému tělu odpočinek, a také velmi podstatné uvolnění, a to jak duševní, tak sexuální, které je pro člověka velmi potřebné.

Tantra masáž Praha – jaké využívá masážní pomůcky?

Jelikož je tantra masáž masáží především relaxační, je důležité, aby i pomůcky měly relaxační charakter a tento efekt podporovaly. Nejdůležitější pomůckou pro tantra masáž je olej. Díky němu se zážitek z tantra masáže stane mnohem intenzivnějším a příjemnějším. Každý dobře ví, že když to dře, není to nic příjemného. Toto platí i u masáže, takže pro příjemné doteky, hlazení a další techniky je velmi potřebné a příjemné, aby se využívalo kvalitního masážního oleje. Pro tantra masáž Praha se také doporučuje, aby tyto oleje měly i aromaterapeutickou funkci, takže uvolnění nastane opravdu díky vnímání všech smyslů. Další pomůcky, které se pro tantra masáž používají jsou různá peříčka nebo tradiční orientální látky. Jako masážní pomůcka pro tantra masáž Praha je nejvhodnější peří z pštrosa, a to především díky jeho velikosti. Dalším kladem tohoto peří je jeho jemnost a příjemnost. Pro tantra masáž se využívá buď jedno pírko, kterým se postupně dráždí všechny části těla, nebo celý vějíř per, kterými obsáhnete velké plochy a je tak masírováno mnoho místu těla najednou, což způsobuje masírovanému opravdu příjemné pocity. Co se týče masážních látek, ty má každá masérka provádějící tantra masáž jiné, a i techniky, které s nimi provádí se velmi liší. Prozradit mohu snad jen to, že se využívá jejich lehkosti a masírovaný se jimi šimrá po těch nejcitlivějších částech těla. Dalšími vhodnými doplňky tantra masáže Praha jsou svíčky, dotvářející intimní a vzrušující atmosféru a také hudba, která odplaví vaše veškeré starosti někam hodně daleko.

Tantra masáž Praha – jak se provádí?

Jak se provádí tantra masáž je velmi častá otázka, kterou si lidé kladou před jejím vyzkoušení. Jedná se o harmonickou masáž, pří které Vám zkušená masérka nebo masér budou pomocí technik, které jsou ověřeny stovkami let, masírovat postupně celé vaše tělo. U tantra masáže Praha je však také velmi důležité, aby se masér zaměřil na konkrétní osobu, kterou masíruje a masáž uzpůsobil přesně dle jejím požadavkům, potřebám a problémům. Zajímavým druhem tantra masáže Praha je intimní masáž, která se provádí až na konci. Při ní Vám masér nebo masérka masíruje Vaše nejintimnější části těla, při čemž dochází k pocitům podobným extázi. Dojde při této intimní masáži také k absolutnímu uvolnění a uspokojení, což Vás zbaví stresu a problémů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *