Tantrické masáže Praha: uvolnění, relaxace i vzrušení

Sexualita a tantrická masáž

Tantrické masáže Praha

Slyšeli jste už někdy o tantře? Věříme, že ano. A pokud ne, zde se o ní něco dozvíte. Je to velmi stará indická věda, která se zabývá láskou, krásou, sexem, sexualitou a i životem samým. Podle tantry má vše jak mužskou, tak i ženskou stránku a stvoření světa je podle tantry považováno za erotický akt. Snaží se o to, aby člověk lépe pochopil své já, a aby dokázal život naplno prožívat a to pomocí smyslnosti, intimní energie a sexuality. Pomocným prostředkem pro dosažení tohoto cíle je tantrická masáž, která je výborným relaxačním prostředkem i pro velmi náročné klienty, kteří touží po zvýšení jejich vnitřní sexuální energie a síly. Dojde při ní k celkovému stavu blaženosti, a to jak fyzické, tak i duševní. Skvělé místo, kde si můžete dopřát skvělou tantrickou masáž je Praha, centrum veškerého dění. Při masáži se uvolníte, a budete si užívat smyslnosti i intimnosti, která Vám bude nabízena našimi krásnými a profesionálními masérkami. Současně se odplaví nahromaděné negativní emoce, které brání v pozitivním vnímání světa kolem Vás. Součástí tantrické masáže je i intimní masáž, díky které se Vaše sexuální energie dostane do každé části Vašeho těla. Smyslné doteky našich zkušených masérek ve Vás probudí dosud nepoznané možnosti, díky nimž budete moci prožívat vzrušení a sexuální pud na naprosto jiné úrovni, než jste byli dosud zvyklí. Objevíte stránky své osobnosti, které Vám byly dosud utajeny. Tento zážitek s tantrickou masáží se Vám zaryje hluboko do paměti.  Rozkoš, kterou při masáži budete vnímat, Vám dá všechno, co jste si přáli. Díky tantrické masáži se Vám splní všechny Vaše sny. Mělo by dojít k harmonizaci energie a zároveň k vysokému vzrušení. Naše masérky budou masírovat každý centimetr Vašeho těla, žádná část nepřijde zkrátka. Tímto budou pomocí tantrické masáže stimulovány všechny smysly a dojde k jejich znovuzrození.

Fáze tantrické masáže

Tantrická masáž se skládá z několika částí. První je počáteční rituál, který Vás uvede do masáže, je to pozvolný začátek při kterém budete postupně přestávat vnímat realitu a budete upadat do příjemného snění. Následující část tantrické masáže se soustředí na zadní část těla, dochází k masáži, která má za cíl relaxaci, uklidnění. Masérka je v této fázi velmi pomalá, něžná a její dotyky jsou velmi příjemné. Další masírovanou částí těla je poté předek, při této fázi budete ležet na zádech a masérka se bude plně věnovat Vašemu břichu a hrudi. V této fázi už jsou pohyby o něco rychlejší a dochází k přípravě na poslední fázi masáže, kterou je masáž lingamu nebo yoni (tedy masáž Vašich intimních partií – přirození). Tantrická masáž může obsahovat i masáž prostaty, pokud si to budete přát. To je absolutní vrchol celé masáže, při kterém budete uspokojeni, a pozitivní energie se náhle rozlije celým Vašim tělem. Všechny tyto podněty Vás budou stimulovat, a tím se odstraní veškerý stres a napětí, které by na Vás mohlo působit negativně. Tantrická masáž plně rozvine Váš sexuální potenciál a vy se budete cítit mnohem lépe a mnohem mladší.

Tantrická masáž Vás povede ke znovuzrození

Naše masérky jsou profesionálky každým coulem, a jejich ruce jsou opravdu zkušené, takže se tantrická masáž stane pro Vás nezapomenutelným zážitkem, díky kterému se odpoutáte od reality běžných dní, a naskytne se Vám úplně nový prostor reality. Rituálem, kterým budete procházet v průběhu tantrické masáže, dojde k v podstatě k znovuzrození. Odpočinete si od běžného stresu, zapomenete na veškeré starosti a problémy se náhle rozplynou. Hlavním cílem tantrické masáže je dopřát Vám vysokou míru uvolnění, relaxaci jak těla, tak i mysli a dopřát Vám sexuální vzrušení. Jsme si jisti, že si tento nezapomenutelný zážitek budete vychutnávat plnými doušky a určitě se k nám rádi budete vracet. Je pro nás potěšení pozvat Vás tedy na tantrickou masáž, a můžeme Vám zaručit, že budete spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *