Darling Cabaret nabízí pestrý program každou sobotu

darling cabaret-pragueNelze si představit lepší den pro skvěle strávenou noc, než je sobota. Pokud máte zájem o párty, ve které nechybí erotika a krásné ženy, ideálním místem pro Vás bude náš Darling Cabaret. Naše akce jsou živé, hravé, vzrušující a nikdy nekončí dřív než k ránu. Program Darling Cabaretu je také přívětivý jak k partám, partnerům i k lidem, kteří k nám dorazí sami. Máme pro každého něco. Náš kabaret Vám také zaručuje prostředí, které se líbí a opravdu desítky krásných žen. Jsou i večery, kdy v Darlingu najdete i více jak 150 sexy dívek. Dokážete si to vůbec představit? Navíc i naše barmanky jsou krásné, takže drinky od nich Vám budou ještě více chutnat. Pokud máte rádi i něco víc, než jen dobrý nápoj, můžete si objednat některou z našich svůdných striptérek, které Vám předvedou i velmi oblíbený lap dance.

Sobota je v Darling Cabaretu ve znamení speciálních show, které zde probíhají dlouhé hodiny… Svou sobotní jízdu můžete začít už po poledni, protože přesně v tolik hodin se Darling Cabaret otevírá. Ve 22h pak začíná první tématický program, kterým jsou barokní baletky, jež Vám předvedou své taneční vystoupení. Následuje vystoupení Egyptských tanečnic, a věřte, že Kleopatra i její společnice jsou neodolatelné. Do půlnoci probíhá ještě vystoupení zvané Magic show, při kterém si přijdou na své především fanoušci kouzel a magických triků.

Latex Ballet show, která následuje, zaručuje taktéž skvělou zábavu, především díky oblíbeným kostýmkům tanečnic, které jen podtrhují jejich sexualitu. Ne každý však miluje štíhlé krásky, takže po latexu přijdou na řadu ženy XXL se svou show, které je opravdu velmi originální. Mnoho návštěvníků si také oblíbilo show s názvem LIVE EX, ke které snad ani nic dalšího nemusíme dodávat. Myslím, že je všem jasné, co se při ní bude odehrávat. V 1:45 minut začíná poslední baletní vystoupení sobotního večera, tentokrát s názvem Whiskey Ballet show. Pak jsou vystoupení, která jsou erotickou naprosto prostoupena. Jedná se o Lesbien show, při které si spolu hrají krásné dívky, a nejeden divák by si chtěl hrát s nimi. O nic méně vzrušující je Autoerotic show, kde si naše krásná dívka vystačí úplně sama, i když věříme, že by se našlo dost dobrovolníků, kteří by jí s jejím úkolem pomohli…

Závěr večera je věnován GO GO tanečnicím, na které se můžete těšit od 4h od rána. Navštivte Darling Cabaret a zažijte noc snů, na kterou jen tak nezapomenete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *