Open wellness party již 1. 10. 2013 ve Swingers clubu Praha 1!

swingers-praha-wellness-partySwingers akce v Praze patří k tomu nejlepšímu, co v oblasti erotiky a sexu lze v Praze zažít. Moc dobře to ví i náš Swingers klub Praha 1, a proto se snažíme, aby každá naše akce pobavila všechny návštěvníky. Již v úterý 1. října roku 2013 se můžete opět těšit na oblíbenou swinges akci s názvem Open wellness party. Na ní se mohou dostavit všichni – muži, ženy, páry, trojky… Hlavní atrakcí je na této swingers jízdě dle očekávání vířivka :), ve které můžete relaxovat, popíjet alkoholické i nealkoholické drinky, nebo si užívat i něčeho žhavějšího. Prostor, kde se při této párty můžete vyřádit je však daleko více, jako vždy jsou k dispozici pokoje, parket, bar, mučírna, sprchy.. Prostě každý centimetr swingers klubu.

Začátek této párty je dokonce zdarma, od 19 do 20 nemusíte platit žádné vstupné. To ocení zejména nováčci, kteří ještě nejsou pro celou párty úplně rozhodnuti. Bezplatně se tak můžou porozhlédnout, a pak již je jen na nich, zda se rozhodnou zůstat a užít si tuto jízdu až do konce, nebo zda si půjdou dál svou cestou. Nejsou však na místě žádné obavy, vše probíhá jen tak, jak si sami přejete, co sami dovolíte. Od osmé hodiny večerní je však již swingers párty zpoplatněna. Výhodu mají samostatné ženy, pro které je vstup nejlevnější.

Swingers klub Praha 1 nabízí dvě úrovně vstupného, buď all inclusive, při kterém si můžete dopřávat neomezené množství nápojů, nebo vstup bez nápojů. Ženy za All inclusive zaplatí 100 Kč, muži 1000 Kč, páry 1200 Kč a trojka vytvořená párem a mužem to má za 2200 Kč.

Vstupné bez all inclusive je levnější, muži to mají za 500 Kč, páry také za 500 Kč a trojka muž + pár to má za 1000 Kč.

Chtete-li zkusit i jiné erotické kluby v Praze, navštivte webový portál Erotic Prague, kde naleznete vše potřebné a podstatné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *